wmaraci reklam

Attachment Sayfalarını Ana Konuya Yönlendirme Sorunu Yardım

2 Mesajlar 716 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar sitemde bir çok resim galerisi vardı. Ve hali ile başladığımda ayar yapmadığımdan ve bilemediğimden attachment sayfaları hep index aldı. Neyse ben şimdi yoasttan nonindex yaptım onnları. Ama aynı yoast içindene attachmentlara gelen index trafiği ana (parents) konuya yönlendir dediğimde google dan attachmenta gelen trafik ana konuya yönlendiriliyor.

Fakat normal konu içinde biri galerideki resimleri gezmek istediğinde resimleri gezemiyor. Bir resme tıkladığımızda tekrar resme geçmeden konu başına geri geliyor. Yani konu sayfası yeniden yüklenip açılıyor.

Yani google dan gelen ziyaretçi attachment ın olduğu konunun başına yönlensin ama konuya giren bir ziyaretçi galerideki resimleri gezebilsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim.

Ek Olarak: Cevap yazabilecek kimse yok mu ?

wmaraci
reklam

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Bu durummu bende 2 gündür yaşıyor ve çözüm bulamıyorum.Bunun için Jetpack Resim slay aktif ettim.Ancak bu şekilde de Hem kazançlarım çok düştü hem de Salayttan çıkmak istediklerinde Ana sayfaya yönlendirme oluyor.Bu çok eski bir başlık ama beki bir çözüm bilen vardır diye bu başlık altında sorunumu yazdım

nazarca.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al