wmaraci reklam

Wordpress/Google/DOCX-PDF Şeytan Üçlemesi Sorunsalı

3 Mesajlar 480 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hipokrat hipokrat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci - Tıp
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Sevgili *** Üyeleri
Bu yazımda sizlerden ayalardır çözümünü aradğım bir konuda yardım isteyeceğim eğer yanlış kategoriye açtıysam affola .

Ben Tıp fakültesinde okurken Microsoft Word üzerinden çok güzel notlar hazırladım. Bu notların kitap şeklinde basarsanız cidden basılır yani.
Şimdi bu notları wordpress tabanlı sitemde paylaşmak istiyorum ancak
notları Word'te hazırlarken çift sütün kullandım yani bir sayfa 2 ye bölünmüş şeklilde ve ayrıca yazıların altı çizili veya farklı farklı renkler var . Ayrıca Metin Kutusu içinde olan yazılar var (Ne dediğimi anlamak için alttaki notların fotoğrafına bakınız).

Benim sorunsalım şu:
4 ay kadar önce kıytırıktan bir blogspot bloğunda notlarımı yayınladım ve sonuçlar mükemmel . Hiçbir ekstra çalışma olmadan 300 tıklanma 4 bin gösterim onlarca anahtar kelimeden arama sonuçları vs vs .
Ancak bu paylaştığım not benim hazırladığım gibi formatta değil (renkler şekiller vs) ve bu yüzden göze hiç ama hiç güzel gelmiyor . Bahsettiğim sayfa için tıklayın

Ben bunu wordpress tabanlı siteme nasıl post olarak ekleyebilirim ?
Yada bunu PDF olarak bir yazının içine ebmed edersem Google Bunu normal text olarak alıp indexler mi ? Çünkü ebmedlediği dosyayaı okumaz diye düşüüyorum sadece sayfayı ve pdf'nin kendi linkini okur. Google text formatlı pdf'yi okuyabiliyor. Ama iframe gibi bir yöntemle ebmed yapılınca o sayfada olduğunu görüp okuyamayabilir diye düşnüüyorum

Benim nihai amacım normal wordpress yazısı şeklinde girebilmek bu notları.
Bunun için ne yapmalıyım birçok eklenti denedin word to wordpress converter tarzı ama hiçbiri higlighted text vs dönüştürmüyor :(

Notlarım:

wmaraci
reklam

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam burası wmaracı *** yan sokakta :)
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

www.gezelim.me

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Keşke COPY/PASTE yapmasaydınız... Burası WMARACI...

Sorunsalınıza gelince, Wordpresste makaleler için sadece yayınlanıp indexlenmesini mi istiyorsunuz. Download edilebilsin mi makaleler?
Wordpress te bir temada Yazılar dan her makaleyi ekleyebilir ve yayınlayabilirsiniz. Ya da Son sürümlerde mevcut olan Sayfalarda Page Builder lar ile kolaylıkla metni ikiye bölerek gösterebilirsiniz.
Download için ise yine pdf formatına link verebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al