lostyazilim

Colorfultech (Teknoloji, Magazin) Teması Yayınlandı; Satın Al!

225 Mesajlar 56.788 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

sinancem sinancem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tema panelinde ''Header Etiketleri'' diye bir yer bulunmakta. Bu kısımda tarafınızca yapılan açıklamadan anladığım kadarıyla meta tagler giriliyor.

Bende Fb, copyright ve keyword metaglerini ekledim ve bu kısmın çalışmadığını fark etttim.Destek hesabına bunu belirtince aşağıdaki yanıtı aldım.

Cevap olarak sadece keywords değil 3 farklı metatag girdiğimi bunlarında çalışmadığını ve sonuçta keywordsunde bir metatag olduğunu belirttim.Panel açıklamasında neden sitenize eklemek istediğiniz metatagleri buradan ekleyebilirsiniz yazdınız diye sorduğumda ise son derece saygısızca bir tavırda aşağıya görüntüsünü koyduğum cevabı aldım.

Sinan Bey'in site üzerinden desteği ve yönlendirmelerinde her hangi bir sıkıntı yaşamazken.Skype hesabını yöneten arkadaşın bu derece anlayışsız ve saygısız yaklaşımı açıkcası beni şaşırttı.Satın alıcak arkadaşlara önerim kesinlikle destek hesabı ile iletişime geçmemeleri olucaktır.İşinizi direk Sinan Bey ile çözünüz.

wmaraci
reklam

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

sinancem adlı üyeden alıntı

Tema panelinde ''Header Etiketleri'' diye bir yer bulunmakta. Bu kısımda tarafınızca yapılan açıklamadan anladığım kadarıyla meta tagler giriliyor.

Bende Fb, copyright ve keyword metaglerini ekledim ve bu kısmın çalışmadığını fark etttim.Destek hesabına bunu belirtince aşağıdaki yanıtı aldım.

Cevap olarak sadece keywords değil 3 farklı metatag girdiğimi bunlarında çalışmadığını ve sonuçta keywordsunde bir metatag olduğunu belirttim.Panel açıklamasında neden sitenize eklemek istediğiniz metatagleri buradan ekleyebilirsiniz yazdınız diye sorduğumda ise son derece saygısızca bir tavırda aşağıya görüntüsünü koyduğum cevabı aldım.

Sinan Bey'in site üzerinden desteği ve yönlendirmelerinde her hangi bir sıkıntı yaşamazken.Skype hesabını yöneten arkadaşın bu derece anlayışsız ve saygısız yaklaşımı açıkcası beni şaşırttı.Satın alıcak arkadaşlara önerim kesinlikle destek hesabı ile iletişime geçmemeleri olucaktır.İşinizi direk Sinan Bey ile çözünüz.

Yaşadığınız sorun için öncelikle arkadaşlar adına özür dilerim. Arkadaşlar bazen epeyce yoğun olabiliyor ve bundan dolayı bu tür konuşmalar sıklıkla yaşanabiliyor. Buna daha önce de bir kaç kez şahit oldum. Ama bu yoğunluk bu tür bir saygısızlığın bahanesi olamaz tabi. Ama arkadaşlarında dediği gibi o tür yoruma açık kısımları daha net bir şekilde yansıtmak gerek kullanıcılara. Mobil güncellemesinden sonra zaten tema paneli komple değişecek, bu sırada buna da dikkat edeceğiz.

artirex artirex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ar-Ge Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 17, (%100)
Responsive güncellemesini bekliyorum.

Wulcan Wulcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Test ve Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 24 / 29
  • Ticaret 4, (%100)
Yukarıda ki skype konuşması biraz tedirgin etse de almayı planlıyorum. Mobil özelliği update olarak gelecek mi temaya şimdi alsam?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

Wulcan adlı üyeden alıntı

Yukarıda ki skype konuşması biraz tedirgin etse de almayı planlıyorum. Mobil özelliği update olarak gelecek mi temaya şimdi alsam?

Evet, update olarak gelecek. 2 gün sonra herkese ulaşmış olacak.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
güncelleme hala gelmiyor mu?

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)

tashift00 adlı üyeden alıntı

güncelleme hala gelmiyor mu?

Geliyor herhalde. İlk konudaki Orjinal demoda son durumu konrol edebilirsin. Sanırım sayfaamaile ilgili ufak düzenlemeler olup gelir bugün. Hafta sonu gelirse daha da iyi tabi.

Bu arada gördüğüm kadarı ile tema Bootstrap ile sıfırdan yazılmış. Bu güzel olmuş gerçekten. Yazı fontu daha iyi olmuş. Özellikle Alıntı kısmı iyi olmuş. Şu anda hiç kullanışlı değildi. Font da değişmiş ve bold daha belirgün olmuş. Bir de alert kodlarını kullanabilmek önemli olur.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Geliyor herhalde. İlk konudaki Orjinal demoda son durumu konrol edebilirsin. Sanırım sayfaamaile ilgili ufak düzenlemeler olup gelir bugün. Hafta sonu gelirse daha da iyi tabi.

Bu arada gördüğüm kadarı ile tema Bootstrap ile sıfırdan yazılmış. Bu güzel olmuş gerçekten. Yazı fontu daha iyi olmuş. Özellikle Alıntı kısmı iyi olmuş. Şu anda hiç kullanışlı değildi. Font da değişmiş ve bold daha belirgün olmuş. Bir de alert kodlarını kullanabilmek önemli olur.

Evet, daha güzel olmuş. Birde güncelleme ile birlikte panelden düzenleyebileceğimiz adsense reklam alanları gelse çok çok daha iyi olur sanki.

• Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

tashift00 adlı üyeden alıntı

Evet, daha güzel olmuş. Birde güncelleme ile birlikte panelden düzenleyebileceğimiz adsense reklam alanları gelse çok çok daha iyi olur sanki.

Zaten şuanda mobil güncellemesi bitti, panelide baştan sona güncelliyoruz. Amacımız ikisini bir arada yayınlamak ama eğer panel ile işimiz daha da uzarsa 1-2 güne mobil güncellemesini yayınlayacağız. Ondan kısa bir süre sonrada panel güncellemesini.

Panel güncellemesi ile reklam alanları dahil bir çok yenilik gelecek. Temadaki sabit bileşenleri dilediğiniz gibi kontrol edebilecek, sayfa yapısında istemediğiniz şeyleri kaldırabileceksiniz.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Hocam birde ekleyebilirseniz galeri ve yazı içine duyuru yapmak amaçlı Alert kodlarını h4 tagine atarsanız çok şık olur. Beklemedeyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al