wmaraci reklam

Ücretli wordpress kadın teması arıyorum

25 Mesajlar 2.768 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

makalehizmeti makalehizmeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Türkçe olarak aradım ama bulamadım önceliğim Türk yapımcılar sonra yabancı kaynakları da önerebilirsiniz. Neden bu kadar az Türk yapımcı var ona da şaşırdım ancak bana kolay kullanımlı mobil uyumlu veya eklentili bir tema önerirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Revival;
http://themeforest.net/item/revival-clean-magazine-blog-theme/full_screen_preview/7915145

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
Buyur Esenportal teması görüp görebileceğin en güzel temalardan bir tanesi kemal kardeşimizde çok ilgili her konuda yardımcı oluyor

DKZBilisim DKZBilisim İnternet Bilişim Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hiz.
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
Daha önce kullandığım bir tema safir in yaren v2 teması çok başarılı çok basit göze hitabı güzel ayrıca reponsive temadır sıkıntı çekmesin diye düşünüyorum news e kayıt olmak için değiştirdim bende temamı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

Teşekkür ederim ama pek hoş değil hocam bence.

yefecrin adlı üyeden alıntı

Buyur Esenportal teması görüp görebileceğin en güzel temalardan bir tanesi kemal kardeşimizde çok ilgili her konuda yardımcı oluyor

Öneriniz için teşekkür ederim bu tür bir tema news için bir sorun teşkil eder mi ? Bende beğendim ancak bir sorun oluşturmayacaksa düşünebilirim.

Bakgidio adlı üyeden alıntı

Daha önce kullandığım bir tema safir in yaren v2 teması çok başarılı çok basit göze hitabı güzel ayrıca reponsive temadır sıkıntı çekmesin diye düşünüyorum news e kayıt olmak için değiştirdim bende temamı

Bu tema da gerçekten güzelmiş. Google news için mi bu temayı aldınız hocam yoksa google newse girebilmek için başka temaya mı geçtiniz ? Cevaplarsanız sevinirim yani bu tema newse uygun mudur?

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
Hocam news te kullanan bir çok müşterisi olmuş oluyorda hiç bununla ilgili kötü bir dönüş almamış. Tema kalite olarak newsin istediğini veriyor. Özellikle news yazar olayına dikkat ediyor bu temada yazar olayı çok güzel

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
makalehizmeti yaren teması sitede önceki temamız şuanki tema webportal v2 news için aldık yaren news de ne kadar etkili bilmiyorum :) ama Web portal v2 uyumlu diye düşünüyoruz düşünürseniz bence hem haber hem kadın sitelerine uygun webportal v2 teması ama biraz pahalı gibi :)

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

makalehizmeti yaren teması sitede önceki temamız şuanki tema webportal v2 news için aldık yaren news de ne kadar etkili bilmiyorum :) ama Web portal v2 uyumlu diye düşünüyoruz düşünürseniz bence hem haber hem kadın sitelerine uygun webportal v2 teması ama biraz pahalı gibi :)

Temayı beğendim fiyatı biraz uçuk gibi ama değerse alırım yani. Tema responsive vs güzel gibi ancak geliri olmayan bir siteye bu temayı almak ne kadar doğru acaba bunu kararlaştıramadım pek. Site gelişene kadar idarelik tema mı yoksa bu tema ile başlamak mı hocam sizce?

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
makalehizmeti Bence 1 kere al tam al benim şuan ki temam 3. Lisanslı tema önce Web portal temasını aldım reponsive olayı Hakkı'nda bilgim yok yok diye sonra reponsive dediler illa gittim yaren temasını aldım sonra dediler siteyi news e sokalım ama yarenle kabul edilmeyebilir o yüzden webportal v2 aldık anlayacak sitede şuanda 3 tane lisanslı tema var :) seç beğen kullan tarzında :) o yüzden bir kere al sonra pişman olma Web portal v2 yi kadın portalı Moda portalı vs veyahut haber sitesi tarzında kullanabilirsin benim hoşuma gitti ama illa safirden alacaksın diye bir kaide yok tabiki başkalarına da bakabilirsin webportal 2 yi alırsan eğer kullanım açısında kolay bir yapıya sahip ( sitenin şua da geliri olmaya bilir benim siteminde yok)

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

makalehizmeti Bence 1 kere al tam al benim şuan ki temam 3. Lisanslı tema önce Web portal temasını aldım reponsive olayı Hakkı'nda bilgim yok yok diye sonra reponsive dediler illa gittim yaren temasını aldım sonra dediler siteyi news e sokalım ama yarenle kabul edilmeyebilir o yüzden webportal v2 aldık anlayacak sitede şuanda 3 tane lisanslı tema var :) seç beğen kullan tarzında :) o yüzden bir kere al sonra pişman olma Web portal v2 yi kadın portalı Moda portalı vs veyahut haber sitesi tarzında kullanabilirsin benim hoşuma gitti ama illa safirden alacaksın diye bir kaide yok tabiki başkalarına da bakabilirsin webportal 2 yi alırsan eğer kullanım açısında kolay bir yapıya sahip ( sitenin şua da geliri olmaya bilir benim siteminde yok)

Anladım hocam benimde amacım günde 8-9 özgün makale ile kariyere devam etmek. Günde 10 makaleye kadar zor değil bir site için, google news işi önemli oldugu için gelir için hani baştan halletmekde de fayda var haklısınız hocam. Google news başvurdunuz m peki? Kimilerine göre zor kimi kesimlere görede çok basitmiş gibi anlatılıyor da. 3-4 ay sonra denicem bende.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al