wmaraci reklam
lidertakipci

Bundan Daha Hızlı Haber/Magazin Teması var mı?

4 Mesajlar 812 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Mfa95 Mfa95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Selamun aleykum.
Haber temalarına bakıyorum uzun süredir. Hızlı hafif SEO dostu kombinasyonuna uygun temalara bakıyorum. Gtmetrix ve pingdomda ortalama 20-30 tane tema test ettim galiba sırf haber/magazin temalarını.

Bulabildiğim en hızlı tema jnews teması:
https://themeforest.net/item/jnews-one-stop-solution-for-web-publishing/20566392

Hız olarak 1.7 saniye verdi gtmetrix de. Ama görünüşü çok hoşuma gitmedi şahsen. 1 saniye altında olsa görünüşüyle oynamaya değer ama şimdi uğraşmak istemiyorum. Daha hızlı bildiğiniz bir haber teması var mı?

Testleri demo adresleri referans alarak denedim, birçok etken var sonuçları etkileyecek farkindayim. Fakat kişisel olarak da hızlı buldum bu temayi. Daha hızlısını arıyorum

wmaraci
reklam

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
kurumsal ve büyük bir haber sitesi yapacaksınız eğer türk yazılımcılara tema tasarlatabilirsiniz. Temaya da gelirsek eğer bence güzel bir tema
Mfa95

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

gakgos adlı üyeden alıntı

kurumsal ve büyük bir haber sitesi yapacaksınız eğer türk yazılımcılara tema tasarlatabilirsiniz. Temaya da gelirsek eğer bence güzel bir tema

Maalesef Türk temacıların kendilerini çok geliştirmeleri gerekiyor.

Kullanılan Türk temalarının hemen hepsinde search console da çıkan hatalara denk gelseydiniz ne demek istediğimi anlardınız.

Yabancı temalarda hata yok mu, elbet var. Ancak bir destek attığınızda adamlar hemen çözüm buluyorlar. Ve, search concole da hataya denk gelmiyorum bile çoğunda. Ama gelin bizim temacılara, anında suç atacak bir yer bulurlar ve asla çözüm odaklı değillerdir. Hele biri var son derece iyi satış yapan bir temacı. Kibarlığı olmasa çoktan afişe ederdim onu. Zaten yakın bir zamanda isim vermeden karşılaşılan hatalar ile alakalı bir konu açacağım fırsat bulabilirsem.
bbking voIkan Mfa95

kişi bu mesajı beğendi.

Mfa95 Mfa95 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 83 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bende aslında themeforest, mythemeshop da varolan temalarla kiyaslanabilecek bir Türk yapımı tema görmedim açıkçası, SEO , optimize anlamında kendilerini çok gelistirmeleri gerekiyor maalesef. Görünüş açısından güzel temalar yapıyorlar ama çok fazla sorun dolu.

Uckan geoit teması aralarında en beğendiğim tema, sırf bu tema üzerinde toplam birkaç saat testler yaptım, kendim sitede gezdim. Birçok hatayla karşılaştım ama tema mükemmel gercekten.

Bide haber sitesi acmayacagim hocam. Sadece haber/magazin/viral konseptinde en hızlı temayı kullanmak istiyorum. Projem bunlarla ilgili değil fakat bu konseptteki temalar uyum sağlayacaktır projeme inşallah. Tavsiyeleirniz var mı? Testleriyle paylaşabileceğiniz temalar mesela? Teşekkürler
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al