wmaraci reklam

Easy WP SEO Plugin Bilen Duyan Kullanan Var Mı?

9 Mesajlar 967 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar aranızda Easy WP SEO Plugin ( http://easywpseoplugin.com) eklentisini kullanan var mı?

wmaraci
reklam

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Kullandım. Seo olayını abartanlar için birebir. Bir Seo klavuzu olarak düşün. Sana neyi doğru neyi yanlış yaptığını gösteriyor. Yazına Seo puanı falan veriyor. Bunun yanında adamı acayip strese sokuyor, bu yüzden artık kullanmıyorum. Adamı blog yazmaktan soğutuyor bu seo olayı :)

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de bu eklentiyi kullanıyordum. Lisanslı aldım zaten. 1.9 güncellemesi geldi.(27 aktif olacak) Çok güzel özellikler eklendi.

Bir yıl önce bu eklentiyi kullanarak iki veya üç yazı yazdım. 98 puan verdi. Sonuç mu? Yüzlerce siteyi tek bir yazıda geride bıraktım. 3 saat uğraşıp o yazıyı yazdım o ayrı konu :)
Özellikle rekabet olan işlerde kesinlikle işe yarayan bir eklenti diye düşünüyorum.

Bir şey daha dikkatimi çekti. Uzun süredir seo aramasında ilk sırada çıkan siteye eklenen içerik aynı bu programın size önerdiği gibi yazılmış. İsterseniz sizde bir bakın göreceksiniz.

fearmusa fearmusa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
:) övmeyin abi çok sinir bozucu çünkü :D benim imzamdaki siteye bak. onu wp ye dönüştürecem çalışmalarım devam ediyor fakat. bir sorun var bu eklentiyi kursam hiçbir işime yaramaz ki :)

millet soru soruyor h1 h2 h3 resim girmeyi bırak etiket bile girmiyorlar ki :) ben bu eklentiyi kursam geri silerim en kısa sürede

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Yoast'dan farkı ne hocam? Çünkü Yoast'da da aynı dediğiniz gibi yazıların seo uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor.

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
İsmail sanırım bu eklenti piyasaya çıktığında yoast yoktu. Zaten Google güncellemelerinden sonra bu tür eklentiler önemin kaybetti. Chris eklentinin sahibi nerdeyse 1 senedir üstünde çalıştı yeni güncellemeler yaptı. Ama ortaya ne çıkacak ben de bilmiyorum. İlk zamanlar işime çok yaradı.
En güzel özelliği bir içerik girerken Google en çok aranan kelimeleri size sunması. Dediğim gibi güncellemesi gelsin bakalım neler değişmiş.

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Yoast'dan farkı ne hocam? Çünkü Yoast'da da aynı dediğiniz gibi yazıların seo uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor.

Aslında hiçbir farkı yok , bu eklentilerin amacı "SEO kılavuzluğu" dur.Bu yüzden eklenti yazarları genel geçer kurallara göre hazırlarlar. Ücretli olması onu özel kılmıyor ki ücretli olan 1 wp click seo eklentisinide kullandım bu eklentinin farkı kurumsal sitelere hitap etmesi daha çok . Ücretli olması da (sözüm meclisten dışarı ) SEO'yu hiç bilmeyen ama başkasına yaptırmak da istemeyen kişiler için hazırlanmış olup bu yüzden ücretli satılıyor. Bu eklentilerde genelde sizin sadece on-page seo konusunda yardımcı olurlar , bunları uyguladıktan sonra niye ilk sayfada değilim yia demekte çok acemice olur.
kulturelbellek

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

İsmail sanırım bu eklenti piyasaya çıktığında yoast yoktu. Zaten Google güncellemelerinden sonra bu tür eklentiler önemin kaybetti. Chris eklentinin sahibi nerdeyse 1 senedir üstünde çalıştı yeni güncellemeler yaptı. Ama ortaya ne çıkacak ben de bilmiyorum. İlk zamanlar işime çok yaradı.
En güzel özelliği bir içerik girerken Google en çok aranan kelimeleri size sunması. Dediğim gibi güncellemesi gelsin bakalım neler değişmiş.

chemistrap adlı üyeden alıntı

Aslında hiçbir farkı yok , bu eklentilerin amacı "SEO kılavuzluğu" dur.Bu yüzden eklenti yazarları genel geçer kurallara göre hazırlarlar. Ücretli olması onu özel kılmıyor ki ücretli olan 1 wp click seo eklentisinide kullandım bu eklentinin farkı kurumsal sitelere hitap etmesi daha çok . Ücretli olması da (sözüm meclisten dışarı ) SEO'yu hiç bilmeyen ama başkasına yaptırmak da istemeyen kişiler için hazırlanmış olup bu yüzden ücretli satılıyor. Bu eklentilerde genelde sizin sadece on-page seo konusunda yardımcı olurlar , bunları uyguladıktan sonra niye ilk sayfada değilim yia demekte çok acemice olur.

Teşekkür ederim yorumlar için. :)

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle katılıyorum. Zaten nerdeyse 3 yıl önce aldığım bir eklenti. Ama dediğim gibi böyle bir eklentide 90 ve üzeri puana ulaşın. Google istediğiniz kelimede çıkabilirsiniz. Mesela halı yıkama üzerine bir siteni var her yazının bu puana ulaşması size büyük avantaj sağlayacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al