wmaraci reklam

Hukuk Bürosu için tema

7 Mesajlar 1.216 Okunma
wmaraci reklam

Leonegas Leonegas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba, ben 24 yaşında bir avukat kardeşinizim. Kendi hukuk bürom için bir web sitesi kurdum, fakat lisedeki Web tasarım merakımdan kalan bilgim ile ancak bu kadarını yapabildim. Şu an hukuk bürosu için kurulan bir blog sitesine uygun olacak bir tema arıyorum. Haftalardır denemediğim tema kalmadı ancak hiç birinden memnun kalmadım. Ya eskimiş, bozulmuş ve artık eklentileri çalışmayan temalarla karşılaştım, ya da hukuk temasına uygun olmadı.

Anasayfasında sliderı olan, son paylaşılan makalelerizin yer aldığı bir bölümün ya da bölümlerin yer aldığı, iletişim bölümünün vs yer aldığı, ya da bunların hiç biri olmasa da bir hukuk sitesinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek "Şık" bir Tema arıyorum.

Blog sitesinde kendimizin tanımından ziyade yazdığımız makalelerin ön plana çıktığı bir tema olursa çok daha iyi olur. Yalnızca hukuki meselelerin değil bilim ve sanat, edebiyat gibi konularında ele alındığını dipnot olarak düşmemde fayda var.

Elinde mevcut buna uygun tasarımı olan ya da tasarımcı arkadaşlar iletişime geçebilirlerse çok sevinirim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sguneci sguneci SG Kimlik Onayı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 179 / 154
  • Ticaret 2, (%100)
Buradaki temaları inceleyebilirsiniz.

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Envato'dan incele istersen hocam :)

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Leonegas Ücretsiz Wordpress Temaları Buradan istediğini seç indir gönül rahatlığı ile kullan hepsinin içerisinde Themeforestin vermiş olduğu free lisans mevcut. Ben içerisindeki Nivo temayı tavsiye ederim o tema ile çok kişiye site yaptım. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay. Medikal üzerine tasarlanmış bir tema ama her türlü kurumsal siteye uygun yine içerisinde bulunan trans go teması da her türlü siteye cevirilebilir. Temiz bir tema tavsiye ederim. Ama illa hukuk büroları için özel hazırlanmış tema dersen 50 doları gözden çıkartman lazım. 270 TL o parayı temaya vereceğine üstüne biraz daha ekle direk istediğini göster sana aynısı yapılsın :)

Muratcamoglu.com
wmaraci

Leonegas Leonegas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

sguneci adlı üyeden alıntı

Buradaki temaları inceleyebilirsiniz.

Dolar kuruda 5,46 oldu :) Harika temalar teşekkür ederim. Hepsini gözden geçiricem, sağ olun.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Leonegas adlı üyeden alıntı

Dolar kuruda 5,46 oldu :) Harika temalar teşekkür ederim. Hepsini gözden geçiricem, sağ olun.

BUSINESS HUB

KORA PORTFOLIO

PARALLAXSOME PRO

PARALLAXSOME LITE

Bu temaların hepsi Avukatlık için kullanılabilir, sizin sadece çalışma ve sitenin dizaynına yönelik tercih etmeniz gerekiyor. Bazıları Kişisel yada business şeklinde örnekler, bir avukatlık bürosu için olabileceğini düşündüğüm için ekledim.

Tercih ettiğiniz olursa sizinle paylaşabilirim. Eklenen örneklerin hepsi DEMO linkleridir.

webveil webveil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İsteğiniz şekilde temayı yapabilirim. Düşünürseniz iletişime geçebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al