wmaraci reklam

Jannah Alternatifi Tema?

15 Mesajlar 3.247 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

oskan oskan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba arkadaşlar. deneme amaçlı temalara bakıyorum ve jannah temasını oldukça beğendim. fakat kime sorsam oldukça yavaş bir tema olduğunu söylüyorlar. özellikle sitenin yüklenme hızı çok çok yavaşmış.

sizin buna benzer tavsiye edebileceğiniz bir tema var mı. seo uyumlu ve hızlı bir blog teması.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Jannah ile ilgili forumda onlarca konu açılmıştır. Arama yaparak bunlara erişebilir, görüş ve alternatif tema önerileri bulanbilirisiniz.

ARAMA PANELİ DOSTUNUZDUR!!! Konu açmadan önce kullanmayı deneyiniz...
JANNAH yazın ve arama tuşuna basın... Yaklaşık 153 sonuç (0.10 saniye) karşınıza çıkacaktır...

• Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Jannah ile ilgili forumda onlarca konu açılmıştır. Arama yaparak bunlara erişebilir, görüş ve alternatif tema önerileri bulanbilirisiniz.

ARAMA PANELİ DOSTUNUZDUR!!! Konu açmadan önce kullanmayı deneyiniz...
JANNAH yazın ve arama tuşuna basın... Yaklaşık 153 sonuç (0.10 saniye) karşınıza çıkacaktır...

Wordpress ile ilgili de binlerce konu var. o zaman wordpress ile ilgili yeni konu açılmasın mı? Jannah ile ilgili 100 tane konu var demişsiniz. peki bu konuların içeriğine baktınız mı? yalnızca konuların içerisinde Jannah kelimesi geçmesi sizin için yeterli bir kriter mi bay ileri zeka?

Ben burada Jannah'a benzeyen bir tema arayışındayım. Diğer konulara bakarsan Jannah'a benzeyen, Jannah alternatifi diye bir şey geçmiyor.

Burada ahkam kesmek için baya bir enerji sarf etmişsin, forumda arama bile yapmışsın. Ama benim sorduğum soruyu anlayamamışsın.

Yazmak için yazma, konumun altını kirletme. isteyen yardımcı olur, isteyen bakar geçer.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

oskan adlı üyeden alıntı

Wordpress ile ilgili de binlerce konu var. o zaman wordpress ile ilgili yeni konu açılmasın mı? Jannah ile ilgili 100 tane konu var demişsiniz. peki bu konuların içeriğine baktınız mı? yalnızca konuların içerisinde Jannah kelimesi geçmesi sizin için yeterli bir kriter mi bay ileri zeka?

Benim burada Jannah'a benzeyen bir tema arayışındayım. Diğer konulara bakarsan Jannah'a benzeyen, Jannah alternatifi diye bir şey geçmiyor.

Burada ahkam kesmek için baya bir enerji sarf etmişsin, forumda arama bile yapmışsın. Ama benim sorduğum soruyu anlayamamışsın.

Yazmak için yazma, konumun altını kirletme. isteyen yardımcı olur, isteyen bakar geçer.

Ukalalık yapmayın diye arama motorunu kullanmanızı tavsiye ettim. açtığınız konudan haberiniz yok galiba "jannah alternatifi Tema?" şunu aramış olsanız ve konular içeriğini biraz okusanız bulacaksınız cevabınızı, konu açmanıza gerek yok diyorum. Zevzeklik yapıyorsunuz araştıracağınıza...

admin konuyla ilginenirmisin...
yilmaz70 turion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bakıp geçtim..
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Ukalalık yapmayın diye arama motorunu kullanmanızı tavsiye ettim. açtığınız konudan haberiniz yok galiba "jannah alternatifi Tema?" şunu aramış olsanız ve konular içeriğini biraz okusanız bulacaksınız cevabınızı, konu açmanıza gerek yok diyorum. Zevzeklik yapıyorsunuz araştıracağınıza...

admin konuyla ilginenirmisin...

ben araştırdım ve bulamadım. siz bana bulun madem böyle bir konunun varlığını iddia ediyorsunuz. şayet iyi niyetli olsaydınız, ''böyle bir konu vardır belki bir forumda arama yaptınız mı' veya 'bakın şöyle şöyle bir konu var' derdiniz.

ama sizin derdiniz ahkam kesmek, aklınızca birilerine ders vermek. zevzeklik yapan sizsiniz ben değil.

• Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)
ne iyi ettiniz. keşke herkes sizin gibi bakıp geçebilse.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
oskan
senin için ahkam kesecek değilim, sadece Jannah hakkında açılmış 153 konu var forumda, içerisinde de alternatif bir çok tema örneği mesajı var bakın bir zahmet diyorum. Hala bana laf yetiştirmeye çabalıyorsun.
turion

kişi bu mesajı beğendi.

NikolaiS NikolaiS www.ayesva.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci / Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Jannah'ın yavaş olduğunu sanmıyorum şu anda yirmi adet sitemde haber mevcut ve zerre yavaşlama yapmadı zira site demo kurulduğunda kırktan fazla haber giriyor ve bunlarla birlikte de resimler.
Doğru eklenti ve resimler, doğru sayfa builderları ile iş çözülür sadece işi bilmek gerekir.
Hala daha dersen Newspaper temaları var bir çok.
oskan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 598
  • Beğeniler 242 / 127
  • Ticaret 17, (%100)

NikolaiS adlı üyeden alıntı

Jannah'ın yavaş olduğunu sanmıyorum şu anda yirmi adet sitemde haber mevcut ve zerre yavaşlama yapmadı zira site demo kurulduğunda kırktan fazla haber giriyor ve bunlarla birlikte de resimler.
Doğru eklenti ve resimler, doğru sayfa builderları ile iş çözülür sadece işi bilmek gerekir.
Hala daha dersen Newspaper temaları var bir çok.

sitelerinizin açılma süreleri genel olarak kaç saniye acaba. bir de bu tema için hangi cache eklentisini önerirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al