wmaraci reklam

MentalPress teması olan okusun

7 Mesajlar 1.006 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

abdkadirozay abdkadirozay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kurgucu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 10 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Mentalpress teması olan arkadaş var mı?

Envato elements den istediği bir kaç tema karşılığında alabilirim

Ya da makul bir ücret

wmaraci
reklam

simurglab simurglab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci, FreeLance Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 21 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Başlık açma konusunda biraz daha dikkatli olursanız, çok daha fazla yanıt alırsınız diye düşünüyorum. Açtığınız başlıkta derdinizin özetinden ziyade, akla bin türlü ihtimal getirecek bir üslup seçmişsiniz. Ayrıca 99$ gibi bir ücreti, bu temaya çok fazla ve abartılı buldum. Birebir kopyası yapılabilir. Mobil versiyonu şık da görünmüyor. Masaüstü cihazla denemedim.

abdkadirozay abdkadirozay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kurgucu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 10 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Evet haklısınız başka ihtimal kısmını düşünmedim. Dikkat çeksin istedim sadece..

Tema piyasasına göre evet aşırı fazla geldi bana da.. Ama psikologlar için birebir diye düşünüyorum

• Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 21 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Yerinizde olsam bu tür bir temayı özel olarak yaptırırdım. 99$ bu tema için gerçekten çok fazla.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

simurglab adlı üyeden alıntı

Yerinizde olsam bu tür bir temayı özel olarak yaptırırdım. 99$ bu tema için gerçekten çok fazla.

Pardonda özel temayı 560 tl ye yaptırabilecekmisiniz onu merak ettim, ama şunu diyorsanız lafım yok tabi 560 tl ona vereceğinize 300 400 daha fazla verin özel tema hazırlatın bu tarzda responsive.

Ama bunun üstü bir seviye tema denirse yine 1000 - 1500 arası tutar. olmuş dolar 5.67 bir sayfasını 250 liraya çiziyor adamlar ey ahali ey vallahi sonumuz ne olacak bakalım :D

abdkadirozay hocam dilerseniz özel bir tasarım hazırlayabilirim iletişim adreslerimi pm yolu ile gönderdim size

• Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 21 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

RespectionS adlı üyeden alıntı

Pardonda özel temayı 560 tl ye yaptırabilecekmisiniz onu merak ettim, ama şunu diyorsanız lafım yok tabi 560 tl ona vereceğinize 300 400 daha fazla verin özel tema hazırlatın bu tarzda responsive.

Ama bunun üstü bir seviye tema denirse yine 1000 - 1500 arası tutar. olmuş dolar 5.67 bir sayfasını 250 liraya çiziyor adamlar ey ahali ey vallahi sonumuz ne olacak bakalım :D

abdkadirozay hocam dilerseniz özel bir tasarım hazırlayabilirim iletişim adreslerimi pm yolu ile gönderdim size

560₺ değerinde özel olarak yaptırılan temaların hiçbiri bundan kötü olmaz. SEO ve optimizasyon kısmına girmiyorum, ama bu tasarım ciddi anlamda kötü. En azından mobil versiyonu anlamsız karışık ve kötü. Piyasa oluşturma isteğinizin farkındayım, ama çizilmiş tasarımı tema olarak hazırlayınca tasarım yapmış olunmuyor ne yazık ki. Dolayısıyla özgün ve şık bir tasarımı, popülariteye yeğlerim. Ve evet, bu temaya 560₺ vereceğime, gider 1000₺ verir adam gibi bir şey yaptırırım.

HasanCan HasanCan HEAD OF REDUS Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 18 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
Temanın benzeri (birebir aynı gibi) wordpress tema deposunda mevcut. Adı şu an aklıma gelmiyor ama biraz bakarsanız bulursunuz. Popüler temalar arasındaydı.
abdkadirozay

kişi bu mesajı beğendi.

hasan@can.biz.tr - Onay almadan herhangi bir iş (özellikle ticaret) yapmayın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al