wmaraci reklam

Restorant ve Kuru temizleme Tema Tavsiyesi...

9 Mesajlar 1.301 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

squall squall Ekskaliburger #MutluDoyum Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci/Gıda
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar herkese iyi forumlar...

Bir hamburger restorantım var. Kendim için max 50TL değerinde tema arıyorum. Çok basit bir görüntüleme olacak.

Buradaya Tıklayarak önizlemesini izlediğiniz gibi bir tema arıyorum. Resimin üstüne geldiğinizde Ürün içeriği ve fiyat yazacak alışveriş yok. sadece ürünün fotoğrafını görecek. 13 çeşit hamburgerim var 10 çeşit yan ürünüm ve 14 çeşit içecek gurum var. Hepsi ayrı sayfalarda burgerler sayfası, yan ürün sayfası, içecekler sayfası ve adres konum için ekstra bir sayfa olamasını istiyorum. Alimde bu temanın orjinali var. Lisansıda var ama kurmayı beceremedim. envato markette token bölümünden alacakmışız kodu ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirm.

Yan komşum içinde bir kuru temizleme işi ile ilgileniyor. Kurarmısın dedi kurarım dedim. Bunada 50TL gibi bir bütcem var bunda istediğim Yapılan işi anlatacağız. Fotoğraflar koyacağız. Bunda da buna benzer bişey bulmak istiyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim. Sağlıklı ve Corona'dan (virüs olan) uzak olan günler dilerim.

Her Yerde Adalet !
www.ekskaliburger.com
wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Kuru temizlemeci arkadaşınızın işini şu tema görür mü? Arkadaşınız olur derse mail adresini PM atın...
http://metheme.biz/Laundrys/theme/

Size de bu tema... Sizin bütçeniz çok az bu beklentilerde bir tema için... Bu tema ücretli... 59 DOLAR

https://jupiterx.artbees.net/fast-food/
squall Avi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci/Gıda
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Kuru temizlemeci arkadaşınızın işini şu tema görür mü? Arkadaşınız olur derse mail adresini PM atın...
http://metheme.biz/Laundrys/theme/

Size de bu tema... Sizin bütçeniz çok az bu beklentilerde bir tema için... Bu tema ücretli... 59 DOLAR

https://jupiterx.artbees.net/fast-food/

ilgin için teşekkür ederim. Kuru temizleme için Bu temayı kullandık. Ancak bu temayı tam anlamıyla çalıştıramadık. Sürekli bir hata oldu. Tam kurabilirsek bu tema olabilir :)

Burger için ise albüm gibi düşünüyorum. Burgerler hepsi aynı sayfada resimli bir şekilde üzerine gelince içindeki malzemeler ve fiyat yazmasını istiyorum. Ama satın alma olmayacak. 150TL kadar burger için çıkabilirim.

Her Yerde Adalet !
www.ekskaliburger.com

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

squall adlı üyeden alıntı

ilgin için teşekkür ederim. Kuru temizleme için Bu temayı kullandık. Ancak bu temayı tam anlamıyla çalıştıramadık. Sürekli bir hata oldu. Tam kurabilirsek bu tema olabilir :)

Burger için ise albüm gibi düşünüyorum. Burgerler hepsi aynı sayfada resimli bir şekilde üzerine gelince içindeki malzemeler ve fiyat yazmasını istiyorum. Ama satın alma olmayacak. 150TL kadar burger için çıkabilirim.

Durumu yanlış anlamış olabilirim... tema ihtiyacınız var gibi anladım.

Daha doğru anlamak adına; her iki site içinde elinizde temanız var fakat kurulum ve yapılandırma sorununuz mu var.

Eğer bu şekilde ise, Kuru temizleme için sorunu belirtip yardım alarak ilerleyin daha iyi. Yoksa 50TL gibi bir rakama hiç bir sitenin derdi çekilmez.
Elbette el atmak isteyen olacaktır. Ama bu rakama sağlıklı destek alabileceğinizi sanmıyorum. Bunu yadırgama olarak değil, sonrasında sorun yaşamamanız adına uyarı olarak algılayın...

kolay gelsin...
squall

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci/Gıda
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Durumu yanlış anlamış olabilirim... tema ihtiyacınız var gibi anladım.

Daha doğru anlamak adına; her iki site içinde elinizde temanız var fakat kurulum ve yapılandırma sorununuz mu var.

Eğer bu şekilde ise, Kuru temizleme için sorunu belirtip yardım alarak ilerleyin daha iyi. Yoksa 50TL gibi bir rakama hiç bir sitenin derdi çekilmez.
Elbette el atmak isteyen olacaktır. Ama bu rakama sağlıklı destek alabileceğinizi sanmıyorum. Bunu yadırgama olarak değil, sonrasında sorun yaşamamanız adına uyarı olarak algılayın...

kolay gelsin...

Durum doğru o temada sorun yaşadık. başka temalar arıyoruz. Eğer o temayı kullanabilirsek tam anlamıyla yapabiliriz.

Her Yerde Adalet !
www.ekskaliburger.com

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Merhabalar Shopx-Zon temamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Sürükle bırak yöntemi ile anasayfanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Sitemizde örnek sektörler için hazır tasarım oluşturulmuştur siz hayal ederek daha fazlasını yapabilirsiniz. Demo adresinden kullanım videosunu izleyebilirsiniz. Her sektöre uygundur. https://wpzon.com
squall

kişi bu mesajı beğendi.

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)
A dan Z ye kurulum veya profesyonel destek isterseniz yazmanız yeterli hocam

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci/Gıda
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

WPZON adlı üyeden alıntı

Merhabalar Shopx-Zon temamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Sürükle bırak yöntemi ile anasayfanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Sitemizde örnek sektörler için hazır tasarım oluşturulmuştur siz hayal ederek daha fazlasını yapabilirsiniz. Demo adresinden kullanım videosunu izleyebilirsiniz. Her sektöre uygundur. https://wpzon.com

Merhaba; Temalarınızı inceledim. Teşekkür ediyorum. Özel Mesaj kutunuza lütfen bakar mısınız?

Her Yerde Adalet !
www.ekskaliburger.com

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci/Gıda
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
İlgi için teşekkür ediyorum. Arkadaştan 2 adet tema satın aldım ve 1 adet temanın kurulumunu yaptırdım. Siteye içerikleri giriyorum. Bu bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

kuru temizleme için ise shopx temasını satın aldım. domaini şimdi alastyr üzerinden satın aldım. domain dns işlemleri bittikten sonra siteye kurulacaktır. Bu yazı altından güncelleme yaparım..

Her Yerde Adalet !
www.ekskaliburger.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al