wmaraci reklam

Safir Tema'yı Nasıl Bilirsiniz?

27 Mesajlar 5.384 Okunma
wmaraci reklam

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Themeforest aynen şaşmam adamlar iş yapıyorlar okadar binlerce dolar kazansalar bile her türlü yardım destek on numara güncelleme on numara...keşke bizimkilerde azda olsa öyle olabilseler gönül ister türkiyeden almak ama zorrr
LukaszPL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

LukaszPL LukaszPL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Entrepreneur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 25 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Açıkçası tamda sitelerindeki Doruk Portal teması benim aradığımdı. Açıkçası yorumlarınızdan sonra soğudum şuan, çünkü uzun ömürlü bir projemiz vardı :(

millertekadam millertekadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 171 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
Biraz önce bir tema daha aldım destekleri baya iyi ödemeyi geçer geçmez hem maile hemde siparişi 10 dk da onayladılar. 2 Tema aldım memnunum.

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Ben de uzun zamandır takip ederim temalarını. Temaları oldukça iyidir. Ben de bir temalarını kullanıyorum. Bir iki sorun yaşamıştım ssl ile ilgili hemen dönüş yapmışlardı. Tavsiye ederim.

wmaraci
wmaraci

meraboy meraboy En değerli şey emektir. Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 23 / 53
  • Ticaret 7, (%100)
7 tema satın aldım son 1 sene içerisinde. Hiçbir problemde yaşamadım bu zamana kadar.

farego farego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek idari işler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 93 / 92
  • Ticaret 0, (%0)

Tam ben yazacaktım benden önce yazmışsınız :) Anlayanlar anladı bile.

Solargezi.com

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)

Sifirnokta adlı üyeden alıntı

Themeforest aynen şaşmam adamlar iş yapıyorlar okadar binlerce dolar kazansalar bile her türlü yardım destek on numara güncelleme on numara...keşke bizimkilerde azda olsa öyle olabilseler gönül ister türkiyeden almak ama zorrr

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Tavsiye etmiyorum. İleride search console hataları çıktığında anlarsınız.

Türk temalarında, kimse kusura bakmasın ama ''en iyisi'' olanı bile tavsiye etmem.
Bugün destek verir, 2 ay sonra kapatır gider gibi bir çok örneği mevcut. wp güncellemelere hakimiyetleri yoktur mesela bir çoğunda.

Ben de isterim bizim temacılarımız on numara olsunlar, hep onlardan alalım ama ne hikmetse umursamıyorlar.

Themeforest sitesinde satılan temaların dışında bir yerden tema asla almam.

belki sizlerin bu düşünceleri yüzünden Yerli tema yapımcıları daha büyük yatırımlar, daha büyük projeler yapmıyorlardır? bu aynı "migros varken niye bakkal mehmet amca'dan bişey alayım ki" demek gibi bişey bana göre. az buçuk milliyetçi olmak lazım. ben yerli tema yapımcılarına destek veriyorum ve verilmesini de doğru buluyorum.
Rednoize

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

MustafaÇ adlı üyeden alıntı

belki sizlerin bu düşünceleri yüzünden Yerli tema yapımcıları daha büyük yatırımlar, daha büyük projeler yapmıyorlardır? bu aynı "migros varken niye bakkal mehmet amca'dan bişey alayım ki" demek gibi bişey bana göre. az buçuk milliyetçi olmak lazım. ben yerli tema yapımcılarına destek veriyorum ve verilmesini de doğru buluyorum.

Zamanında çok destek olmadığımızı nereden biliyorsunuz?

Ama onlar destek olmak bir yana ciddiye bile almadıkları halde ukalalık peşindeler.

Net olarak kabul etmelisiniz ki, kendilerini çok iyi geliştirmedikleri sürece asla bir yere varamazlar.

Siz devam edin desteklerinize.

Kolay gelsin.
FurkanCanoz voIkan sworks

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
MustafaÇ Öncelikle görüşünüze saygı duyuyorum fakat verdiğiniz örnek birebir uyuşmuyor maalesef.

Bakkalın, süpermarket ile rekabet şansı yok denecek kadar azdır. Satış fiyatı, maliyet, sermaye gücü, ürünlerin tazeliği... onlarca sebep gösterilebilir buna. Fakat temada bu kadar çok etken yok.

Yerli Blogger/Wordpress temalarının bir çoğunda ne düzgün bir tema yönetim paneli ne de hız, SEO gibi özellikler pek fazla gelişmiş değil. Ve gelecekte sorun çıkarma ihtimali bir hayli yüksek. Yukarıdaki mesajlarda söylenenler gibi; destek ve güncelleme olayları Themeforest üzerinden satış yapanların yanına yaklaşamıyor şu durumda.

Yüzlerce farklı sektörde örneği var bunun. Themeforest'de çok iyi satış rakamlarına ulaşmış temalar var. Bunların bu rakama ulaşmasının ve sürekli gelişmesinin sebebini ülkelerindeki milliyetçilik duygusu olacağını sanmıyorum.

Örneğinizin aksine, bakkalın karşısına Migros açılırsa eğer bu durum bakkalın daha iyi ekmek tedarik etmesine, müşterilerine daha ilgili bir şekilde yaklaşmasına sebep olacaktır. Veya futbola ilginiz varsa eğer; yerli futbolcu gelişimini artırmak için ligimizde yabancı sınırı koymak, yeteneksiz yerli futbolcuların değerini şişirip, kendilerini geliştirmemelerine sebep oldu şimdiye kadar. Dilediğiniz kadar artırılabilir bu örnekler. Uber'in gelmesiyle taksicilerin mobil uygulamalarla hizmet vermeyi öğrenmesi gibi...

Yerli temaların çoğunun dandik olduğu konusunda hemfikiriz değil mi? Ee bu durumda hep beraber yerli temaları kullanırsak, internet ve reklamcılık kalitesi de düşmeyecek mi. Menü renginin bile değiştirilemediği, eklentilerle uyumsuz ve kod yapısında açık olup olmadığı bilinmeyen temalar...

Tema değil fakat eklenti olan Fastest Cache 'yi biliyorsunuzdur. Demekki kaliteli bir iş dökünce ortaya, yabancılarla da rekabet edilebiliyor. İşte o zaman milliyetçilik duygusuyla alınabilir bence. Konuda adı geçen temanın resmi sitesini ortada. Ücretsiz olarak tedarik edilebilen SSL sertifikası bile yok. Zaten yerlilerin yaptığı çoğu tema kaliteli olsa yurtdışında da satılabilirler. Çoğu temayı yurtdışı pazarına koysak sizce satın alan sayısı çok olur mu? Veya satın alıpta memnun kalan...

Tabii sözüm meclisten dışarı :) Yukarıda altını çizdiğim gibi; ben çoğu temadan bahsettim. Az da olsa çok iyi diyebileceğimiz yerli temalar var. Bu temaları hariç tutmak gerekiyor fakat maalesef niteklikli yerli tema sayısı parmakla gösterilecek kadar az. Çeşitlilik sınırlı.
FurkanCanoz Mustafac yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

Turkrehber Turkrehber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnşaat
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 25 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Thewp.com.tr temaları oldukça güzel. Tavsiye ederim. Bugüne kadar gördüğüm Türk kullanıcılara hitap eden en iyi haber temaları orda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al