lostyazilim

Satışa çıkaracağım temam

10 Mesajlar 1.119 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

srhtycl srhtycl IBM Ambassador Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 86 / 124
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba;
Daha önce resmini hazırladığım bir wordpress temam vardı.Css ve html dökümünü bitirdim aynı zamanda wordpress entegreside yakında bitecek.

Menüde ve sosyal ikonlarda dinamik yapılar kullandım.Tamamı bittiğinde satışa çıkaracağım :) Fiyatını 15TL olarak düşündüm.Yorumlarınızı esirgemeyiniz.

wmaraci
reklam

mertkaan mertkaan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAPI RESSAMI
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 48 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Gayet hoş olmuş

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba,
Çalışma güzel fakat hep aynı plan üzerinden gidiliyor yani buna benzeyen çok tema var. Satabileceğinizi sanmıyorum.
sanaldunyali

kişi bu mesajı beğendi.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Sosyal ağlar kısmı olmamış gibi, onun dışında logo fazla büyük.Bedava dağıtsan bile kullanılmaz, daha güzel temaları ücretsiz olarak veriyor arkadaşlar yinede kullanmıyor kimse.

Temanın yarısı ingilizce yarısı türkçe, kendi dilinize saygınız olsun. İngilizlere mi hizmet ediyorsun ? Kendi dilini koyacaksın temaya onlarda saygı gösterecek. Ama yok, tema ne ki dil ne olsun. Kendiniz bile niye böyle birşey yaptığınızı bilmiyorsunuz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 86 / 124
  • Ticaret 12, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Sosyal ağlar kısmı olmamış gibi, onun dışında logo fazla büyük.

Temanın yarısı ingilizce yarısı türkçe, kendi dilinize saygınız olsun. İngilizlere mi hizmet ediyorsun ? Kendi dilini koyacaksın temaya onlarda saygı gösterecek. Ama yok, tema ne ki dil ne olsun. Kendiniz bile niye böyle birşey yaptığınızı bilmiyorsunuz.

Yorumlar için teşekkürler.Tema v1 arkadaşlar ilerleyen zamanlarda daha fazla geliştirilebilir.

"JackkerL" o kısım psd'den kesildiği için öyle kalmış.Tema zaten türkçe olarak kodlandı.Türkçeye sahip çıkmak mevzusu derken, bunu "JackkerL" kullanıcı adıyla yapman büyük ironi doğrusu.Konuyu baltalamaya gerek yok.Tema hakkında görüşlersiniz buysa,teşekkür ederim.

İyi forumlar

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

srhtycl adlı üyeden alıntı

Yorumlar için teşekkürler.Tema v1 arkadaşlar ilerleyen zamanlarda daha fazla geliştirilebilir.

"JackkerL" o kısım psd'den kesildiği için öyle kalmış.Tema zaten türkçe olarak kodlandı.Türkçeye sahip çıkmak mevzusu derken, bunu "JackkerL" kullanıcıadıyla yapman büyük ironi doğrusu.Konuyu baltamaya gerek yok.Tema hakkında görüşlersiniz buysa,teşekkür ederim.

İyi forumlar

Nickim ingilizce yada türkçe değil "Jack" bi isim diye biliyorum ama "kerl"in bi anlamı yok. Harfleri karıştırarak ortaya çıkartmış olduğum bi nick.

HakanBist HakanBist Yazık oluyor ülkeme. Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet hoş bir çalışma olmuş,elinize sağlık.Sadelik her zaman iyidir. :)

• Üyelik 13.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 86 / 124
  • Ticaret 12, (%100)

HakanBist adlı üyeden alıntı

Gayet hoş bir çalışma olmuş,elinize sağlık.Sadelik her zaman iyidir. :)

Çok teşekkür ederim hocam.Az kaldı ufak düzenlemelerden sonra tüy gibi hafif bir tema olacak :)

HakanBist HakanBist Yazık oluyor ülkeme. Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

srhtycl adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim hocam.Az kaldı ufak düzenlemelerden sonra tüy gibi hafif bir tema olacak :)

Başarılar dilerim.Bu arada Türkçe kullanımı ile ilgili fikrim şudur evet bende sonuna kadar Türkçe'mizi doğru,düzgün kullanmaktan yana olan birisiyim fakat sizinde söylediğiniz gibi temanın henüz ilk hali olduğu için göz arda edilmeyecek bir şey değil,sadece fikrimi belirtmek istedim.

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam sosyal medya alanı biraz daha düzenlenebilir belki ama o kadarda önemli değil. Benim dikkatimi çeken nokta devamını oku blogu. O kısım biraz daha estetik olamalı. Ayrıca devamını oku yazısı çok büyük punto göze batıyor. Yine orada kullanılan font değiştirilerek daha estetik bir görüntü oluşturulabilir.

Tema deriye kalan görüntüsüne bakarak oldukça hızlı bir tema olacak gibi. Kodlamasında ne yaptın bilmiyorum ama güzel bir kodlamayla oldukça kullanışlı bir tema olabilir.

Öneri: Temanın kodlamasını yaparken temaya özel bir kategoriler bileşeni yaparsan güzel olabilir hocam. 2 sütunlu kategoriler bileşeni olan temalar benim favorimdir :)

Onların haricinde zaten bu temadan her yerde var görüşlerine katılmıyorum. Temalar birbirine benziyor olabilir ama o kodlamayı yada düzenlemeyi bilen adam için. Kod bilgisi olmayan yada düzenleme için vakti olmayan adam için renklerinin farklı olması bile bir özelliktir.

Kolay gelsin.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al