freelance iş ilanları

Teknlojio Ücretlimi Ücretsizmi ?

6 Mesajlar 1.310 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Mehmet Mehmet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 24 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar temayı internette gezinirken gördüm yanlış birşey yapmayayım tema ücretsizmidir ücretlimidir ? Kullanmamda sakınca varmı diye sordum w*rez olmasında .

wmaraci
reklam

yUsUfAbaLi yUsUfAbaLi Wordpress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 739
  • Beğeniler 123 / 182
  • Ticaret 60, (%100)
Tema ücretli olarak satılıyor mu bilmiyorum ama o siteye özel olduğu kesin en azından ücretsiz olarak dağıtılmadiğini biliyorum o yüzden Yüksek ihtimal warez internetteki ücretsiz diye dağıtılan temalar

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 24 / 18
  • Ticaret 2, (%100)

yUsUf AbaLI adlı üyeden alıntı

Tema ücretli olarak satılıyor mu bilmiyorum ama o siteye özel olduğu kesin en azından ücretsiz olarak dağıtılmadiğini biliyorum o yüzden Yüksek ihtimal warez internetteki ücretsiz diye dağıtılan temalar

Tema sahibi bu forumdaysa adminler çağırabilirmi :)

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1920
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Şuanki tema varez. Yakın zamanda Ücretsiz olarak paylaşılacak.

http://wmaraci.com/forum/uyeler/1192-sinan

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş
wmaraci
wmaraci

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
İnternette gezinen "Teknolojio" isimli tema, Teknolojio'da bulunan tema ile birebir aynı görünse de kodları aynı değildir. Başka bir şahıs aynısını yapmaya çalışmış ve becerememiş. Kurduğunuz zaman bir çok hata ile karşılaşacaksınız. Kısacası o temadaki kodlar bana ait değil.

Şuan da "ColorfulTech" isminde Teknolojio'ya yeni bir tema hazırlamaktayız. Yeni temanın bitmesine çok az bir zaman kaldı. Yeni temayı yayına alır almaz Teknolojio'da şuan bulunan tema ücretsiz olarak dağıtılacak.

Peki neden şimdi dağıtılmıyor? Teknolojio'daki tema şuan dağıtıma hazır değil, manuel kullanıma göre ayarlanmıştı çünkü. Herkesin rahat rahat kullanabilmesi için güzel bir yönetim paneli hazırlayıp ondan sonra dağıtıma vereceğiz.

Dağıtımdan önce warez kullanan kişiler aşağı yukarı kendini böyle belli ediyor. Warez olarak kullanan kişilerin isimleri not ediyorum ve tema dağıtıma çıktıktan sonra hiçbir şekilde teknik destek vermeyeceğim. Çünkü çok az bir araştırma ile temanın dağıtılmadığını görebilirler.
Shrikeen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 24 / 18
  • Ticaret 2, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

İnternette gezinen "Teknolojio" isimli tema, Teknolojio'da bulunan tema ile birebir aynı görünse de kodları aynı değildir. Başka bir şahıs aynısını yapmaya çalışmış ve becerememiş. Kurduğunuz zaman bir çok hata ile karşılaşacaksınız. Kısacası o temadaki kodlar bana ait değil.

Şuan da "ColorfulTech" isminde Teknolojio'ya yeni bir tema hazırlamaktayız. Yeni temanın bitmesine çok az bir zaman kaldı. Yeni temayı yayına alır almaz Teknolojio'da şuan bulunan tema ücretsiz olarak dağıtılacak.

Peki neden şimdi dağıtılmıyor? Teknolojio'daki tema şuan dağıtıma hazır değil, manuel kullanıma göre ayarlanmıştı çünkü. Herkesin rahat rahat kullanabilmesi için güzel bir yönetim paneli hazırlayıp ondan sonra dağıtıma vereceğiz.

Dağıtımdan önce warez kullanan kişiler aşağı yukarı kendini böyle belli ediyor. Warez olarak kullanan kişilerin isimleri not ediyorum ve tema dağıtıma çıktıktan sonra hiçbir şekilde teknik destek vermeyeceğim. Çünkü çok az bir araştırma ile temanın dağıtılmadığını görebilirler.

Teşekkür ederim . Konu kilitlenebilr .

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al