wmaraci reklam

Temaya Telefon Numarası Ekleme

11 Mesajlar 1.560 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba;

Kendime kurduğum şirket için bir site hazırlıyorum fakat şuan için içinden çıkamadığım 2 konu var sizlerin değerli yardımlarını özellikle rica ediyorum.

Site adresim

Öncelikle sitemde kullandığım temayı değiştirmemi lütfen önermeyin çünkü bu temaya ayarları olsun görünüm olsun aşinayım..

1. sitedeki temanın üst kısmına yani kurumsal ve sosyal medya kısımları arasına telefon numarası eklemek istiyorum ve bunun mobil cihazlarda da görünmesi gerekiyor. Bazı temaların özelliğinde var ama onları kullanmak istemediğimden kodla eklenebileceğini düşünüyorum.
2. Sitede eklediğim fotoğrafların boyutlarını bir türlü ayarlayamadım, diğer sitelerimde fazla önem arz etmediği için direkt atıyordum bunda ise fotoğrafların çok kaliteli ve güzel görünmesini istiyorum. Örnek olarak ana sayfadaki trafik sigortası ön izlemesi ve içine girildiğinde ki durumla ne demek istediğimi anlarsınız.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
vuslatim
hayırlı olsun... Umarım dilediğin başarıya ulaşırsın...

1. sitedeki temanın üst kısmına yani kurumsal ve sosyal medya kısımları arasına telefon numarası eklemek istiyorum ve bunun mobil cihazlarda da görünmesi gerekiyor. Bazı temaların özelliğinde var ama onları kullanmak istemediğimden kodla eklenebileceğini düşünüyorum.
- Sitenin sağ üst bölmesinde bulunan sosyal medya ikonlarının bulunduğu alanı telefon numarası için değerlendirebilirsin. Neticede o ikonlar footerda mevcut. Eğer ki o ikonları kaldırınca footerda ki sosyal medya ikonları da kalkıyorsa style.css yada stylesheet.css içerisinde bulunan
Top Bar Style 1 ayarlarında değişiklik yapman gerekir. İkonlarda bulunan # işaretini kaldırıp bir tanesine telefon numarası yazmayı denemek basit yol olabilir yoksa sol bar daki kodu kopyalayıp Top Bar Style 2 right olarak kaydetmelisin.

2. Sitede eklediğim fotoğrafların boyutlarını bir türlü ayarlayamadım, diğer sitelerimde fazla önem arz etmediği için direkt atıyordum bunda ise fotoğrafların çok kaliteli ve güzel görünmesini istiyorum. Örnek olarak ana sayfadaki trafik sigortası ön izlemesi ve içine girildiğinde ki durumla ne demek istediğimi anlarsınız.
- bu alanda kullandığın görseller orijinal boyutta 1068x591px ama senin kullandığın resim boyutu 696x385px bu nedenle büyük alanda küçük resimler kırılır. Kullanmayı düşündüğün resimlerin büyük boyutlu olanlarını siteye yüklersen eğer ve temanın autocorp özelliği varsa birşey yapmana gerek yok. Büyük px resim tek çözüm olur.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

vuslatim
hayırlı olsun... Umarım dilediğin başarıya ulaşırsın...

- Sitenin sağ üst bölmesinde bulunan sosyal medya ikonlarının bulunduğu alanı telefon numarası için değerlendirebilirsin. Neticede o ikonlar footerda mevcut. Eğer ki o ikonları kaldırınca footerda ki sosyal medya ikonları da kalkıyorsa style.css yada stylesheet.css içerisinde bulunan
Top Bar Style 1 ayarlarında değişiklik yapman gerekir. İkonlarda bulunan # işaretini kaldırıp bir tanesine telefon numarası yazmayı denemek basit yol olabilir yoksa sol bar daki kodu kopyalayıp Top Bar Style 2 right olarak kaydetmelisin.

- bu alanda kullandığın görseller orijinal boyutta 1068x591px ama senin kullandığın resim boyutu 696x385px bu nedenle büyük alanda küçük resimler kırılır. Kullanmayı düşündüğün resimlerin büyük boyutlu olanlarını siteye yüklersen eğer ve temanın autocorp özelliği varsa birşey yapmana gerek yok. Büyük px resim tek çözüm olur.

1.soru için hangi kodu nereye yapıştırmam gerektiğini anlayamadım örnek şekilde verme ihtimalin var ise çok sevinirim.
2.soru çözümü ise içerikleri bitince deneyeceğim..

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
vuslatim
1.soru için hangi kodu nereye yapıştırmam gerektiğini anlayamadım örnek şekilde verme ihtimalin var ise çok sevinirim.
- demo üzerinde değiştirip aktarmaya çalışırım..
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
https://codecanyon.net/item/yellow-pencil-visual-css-style-editor/11322180

www.Hizliisler.com

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

vuslatim

- demo üzerinde değiştirip aktarmaya çalışırım..

bekliyorum çok tşk ederim

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

vuslatim adlı üyeden alıntı

bekliyorum çok tşk ederim

Dün Temayı edindim ama incelemek için vakit yetmedi, yarın bakacağım fırsat bulduğumda.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Dün Temayı edindim ama incelemek için vakit yetmedi, yarın bakacağım fırsat bulduğumda.

tamamdır bekliyorum çok ama çok tşk ederim.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

vuslatim adlı üyeden alıntı

tamamdır bekliyorum çok ama çok tşk ederim.

Merhaba vuslatim
Temanın kendi ayarlarında aslında telefon Header barda gösterimi mümkün. Bunu ayarlamak için aşağıdaki adımları takip etmek gerekecek.

Newspaper > Theme Panel > Header > Header Style (Style 1 Multipurpose - Style 2 Multipurpose - Style 3 Multipurpose) Seçmelisin.

Top Bar Layout > Style 1 Multipurpose seçmelisin

Show Social Icons > OFF işaretleyip SAVE etmelisin.

PLUGINS SETTING Sekmesinde (Header Menüsün en altında)
Multipurpose > Phone Number a telefon numarayı yazıp, Show In Top Bar > ON modunda olarak işaretleyip SAVE etmelisin.

bbking vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim Allah razı olsun çok teşekkür ederim..

Merhaba vuslatim
Temanın kendi ayarlarında aslında telefon Header barda gösterimi mümkün. Bunu ayarlamak için aşağıdaki adımları takip etmek gerekecek.

Newspaper > Theme Panel > Header > Header Style (Style 1 Multipurpose - Style 2 Multipurpose - Style 3 Multipurpose) Seçmelisin.

Top Bar Layout > Style 1 Multipurpose seçmelisin

Show Social Icons > OFF işaretleyip SAVE etmelisin.

PLUGINS SETTING Sekmesinde (Header Menüsün en altında)
Multipurpose > Phone Number a telefon numarayı yazıp, Show In Top Bar > ON modunda olarak işaretleyip SAVE etmelisin.

enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al