wmaraci reklam

Toroplay Film Teması 25 TL

8 Mesajlar 1.312 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sewkii sewkii God is love. Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
Merhabalar,

Konuyu nereye veya nasıl bir şekilde açacağımı kestiremedim. Bu yüzden öncelikle bu tür yazılar yasaksa yazıyı silebilirsiniz.

Gelelim konuya; ToroPlay'in 1 veya 2 sene önce ücretsiz olarak piyasa'ya sunduğu veya ücretliyken sonra ücretsiz dağıttığı Film Temasını duymuşsunuzdur.. Bende bu temayla dün karşılaştım.

Temayı gördüğümde indirdim ve kurulumunu yaptım biraz inceledim vs. Lisans gerektirmeden veya versiyon yükseltmemi gerektiren herhangi bir hatayla karşılaşmadan Kurulum tam fonksiyonlu gerçekleşti.

Tema'da themoviedb film botu'da mevcut. Temayı kurduğumda tema tamamen ingilizceydi, türkçe dil dosyasını ne kadar arasamda bulduklarım 3 kelimeden ibaretti. Bende bu temayı dün %90 türkçe diline çevirdim dosyalardaki kodlamalarda gerekli yerleri türkçeleştirdim.

Şimdi sorum şu ; Tema ücretsiz ise ben bu temayı türkçe olarak 25 TL gibi bir ücret'e satsam suç mudur?

Lisans anahtarı yok, Lisans dosyası yok.

Örnek Demo : filmhdizlet.com

wmaraci
reklam

SiyahTurk SiyahTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 6 / 68
  • Ticaret 28, (%100)
Ücretsiz olan bir temayı satmak yasak diye biliyorum ve eğer dağıtıcı hakkınız yok ise o temayı dağıtmak hukuki açıdan problem yaratır.
sewkii

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
SiyahTurk Satmak yerine o zaman şöyle diyeyim. Temayı ücretsiz veriyorum. 25 TL karşılığında türkçe paketini veriyorum :) Şimdi değişti sanırım, bundan sonrasını tema sahibi düşünsün.

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)

sewkii adlı üyeden alıntı

SiyahTurk Satmak yerine o zaman şöyle diyeyim. Temayı ücretsiz veriyorum. 25 TL karşılığında türkçe paketini veriyorum :) Şimdi değişti sanırım, bundan sonrasını tema sahibi düşünsün.

Bahsettiğiniz tema ücretsiz olarak tema sahibi tarafından temin ediliyorsa ( Warez siteler hariç ). Siz bunun pek ala Türkçe dil dosyasını oluşturup satabilirsiniz. Eğer üretici ücretsiz olarak dağıtmıyorsa, bir zamanlar dağıtmış suanda dağıtmıyorsa tema dosyalarını satışla beraber veremezsiniz. Bu durumda sadece Türkçe dil dosyalarını satabilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
WPZON ilk dağıtımı yapıldığında kendi sitelerinden ücretsiz olarak indirme linki verilmiş.. Oradan indirenler olmuş. Sonrasını bilmiyorum, siteye girdim baktım. Bu tema'nın satışı yok.

Defacer Defacer 🚀Wordpress Hizmetleri🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 105 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
https://www.***.net/wordpress-temalari/2025576-ucretsiz-film-dizi-temasi-sektorun-en-iyisi-muhtesem-otesi-14.html
sanırım sizde burdan gordunuz
daha once sitesinde ücretsiz yayınladı zaten türkçeleştirilmiş hali de burada

🚀Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀 Kurulum - Türkçeleştirme A'dan Z'ye 7/24 Hizmet ve Destek! ✅

• Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
Defacer Evet oradan indirdim, türkçeleştirilmiş Derken ? isterseniz bir indirin bakın, ben indirdim 2 saat türkçe kelime aradım nerede var diye, 3 kelime dışında türkçe bir yazı görüremezsiniz.

Ben temadaki tüm dosyaların içine girerek dün türkçeye çevirdim. Hala da çeviriyorum şuan az kaldı %90'lardayim :)

domaincidayi domaincidayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

sewkii adlı üyeden alıntı

Ben almak istiyorum
sewkii

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al