wmaraci reklam

Ücretli kurumsal site hazırlatacağız

4 Mesajlar 545 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar. Öncelikle başlıkta da belirttiğim gibi kurumsal firmamız için bir site hazırlatacağız. Çok fazla meşguliyetim olduğundan ve geri çevirmek istemediğim bir abimin isteği olduğundan kabul etmek zorunda kaldım. İstediklerimiz:

Sitenin klasik wp kurumsal tema basılmış sıradan bir site olmasından ziyade, daha dikkat çekici modern ve göze hitap eden bir tasarım olmasını isityoruz. Eğer sağlam script,php vs. yaparım derseniz o da olur. Porto teması örn. bir benzer tema olabilir mesela ya da başka tema.

Site de bir de satış kısmı olacaktır. Ürünlerin yer aldığı ve kredi kartıyla satışların yapılacağı (ve diğer opsiyonların) Bunun için ödeme kanalı kodları vs. ben yerleştireceğim (kodları paylaşmak sakınca doğurur yanlış anlaşılmasın) sadece tasarım kodlama ve diğer kısmı lazım.
Bunu site içine iyi bir şekilde entegre edebilirsek aynı site içerisinde olacak. Olmazsa bir sub domain ya da harici bir domain üzerinden yapacağız. Bunun için de harici olacaksa iyi derece opencart ya da diğer shopping cms wp-joomla vs. sistemlerinden birini bilen bir arkadaş ulaşırsa çok sevinirim.

Site de satış olacağından güvenlik anlamında bilgi sahibi olmanız rica olunur. Bunu için de gerekirse gerekli güvenlik kitleri vs. tarafımdan alınacaktır kişinin bilgilendirmesi ve yönlendirmesi doğrultusunda.

Kodlama da seo çok önem taşıdığı için az biraz da olsa seo bilgisine sahip bir arkadaş ilk tercihimiz olacaktır. Daha sonrasında kapsamlı bir seo çalışmasını tarafımca yapacağım için bu önem arz ediyor. Gerekirse sonrasında da bu kişiyle çalışabiliriz seo konusunda.

Domain, vps-host, logo vs. tarafımca karşılanacaktır.
Gerekli resim yazı vs. içerikler tarafımca verilecektir.
Tema ya da ücretli script varsa bu ücretlerde tarafımca karşılanacaktır.
Anlaşılan arkadaşın sitesi, reklamı.. footer linke istediği keyword den eklenecektir.
Süre: bayramdan sonra ki 2-3-4 hafta içinde en geç bitirilmesi gerek.
Anlaştığım kişiyi ve siteyi son halini iş bitiminde burada açıklayacağım.

Mümkünse daha önce bu alanda çalışmış kişiler olursa iyi olur ama demek değil ki yeni insanlara kapalıyız. Yeter ki kendinizi de beni de mağdur etmeyin lütfen :)

Lütfen yanlış anlaşılmasın sadece en iyi şekilde en uyguna yapacak arkadaşla anlaşılacaktır takdir edersiniz ki para herkesin ihtiyacı.
Daha önce başıma geldiği için özür dileyerek belirtmek istiyorum: 3 bine 5 bine yaparım diyen microsoft terk abilerden ziyade genç beyinlerden, hem referans alacak hem bir nebze kazanç sağlayacak arkadaşlara ihtiyacım var. Ekip olarak ya da bireysel çalışabilirsiniz benim için fark etmez. Teklifleri pm olarak ya da buraya konu altına yazarak ulaştırabilirsiniz. Bayram telaşı olduğundan geç görsemde mutlaka cevap yazacağım.
Herkese iyi forumlar. :)

wmaraci
reklam

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba,
Böyle bir sistemi php özel alt yapısı ile yapabilirim.
Wordpress joomla vb. hazır sistemler hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum :)
Özel bir sistem olduğu için hazır sistemlerden daha pahalı olur. Freelance fiyatında profesyonel hizmet sunuyorum hali hazırda bir firmada çalıştığım bu tarz konularda bol referans gösterebilirim. Bütçeniz kısıtlı ise öncelikli wordpress ile işinizi görmenizi tavsiye ederim eğer ki sonuca varamazsanız detaylı görüşme için pm atınız.
Benim sistemimde seo uyumlu özel yapım admin paneli + tasarım kodlama + seo (site dışı hariç - backlink hizmeti vermiyorum).
özel iletişim formları,teklif formları vb. neler istiyorsanız ekleyebilirim (özel olarak yazdığım için her hangi bir kısıtlama yok)

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Böyle bir sistemi php özel alt yapısı ile yapabilirim.
Wordpress joomla vb. hazır sistemler hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum :)
Özel bir sistem olduğu için hazır sistemlerden daha pahalı olur. Freelance fiyatında profesyonel hizmet sunuyorum hali hazırda bir firmada çalıştığım bu tarz konularda bol referans gösterebilirim. Bütçeniz kısıtlı ise öncelikli wordpress ile işinizi görmenizi tavsiye ederim eğer ki sonuca varamazsanız detaylı görüşme için pm atınız.

Sitenin klasik wp kurumsal tema basılmış sıradan bir site olmasından ziyade, daha dikkat çekici modern ve göze hitap eden bir tasarım olmasını isityoruz. Eğer sağlam script,php vs. yaparım derseniz o da olur. Porto teması örn. bir benzer tema olabilir mesela ya da başka tema.

Dediğim gibi wp olması şart değil fl fiyatınızı pm atabilirseniz değerlendirebiliriz. Teşekkürler :)

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Pm gönderildi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al