wmaraci reklam

Ücretsiz Wordpress Haber / Portal Teması | AyeNews Theme

44 Mesajlar 8.840 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ayesoft ayesoft Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 77 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

MÖmerAlpı adlı üyeden alıntı

Güzel ve şık bir tema, başarılar dilerim..

Demeden geçemiyeceğim keşke bana böyle bir .PSD çizilse de bende yapsam :D

Demeden geçemeyecem bu tema psd siz, herhangi bir site örnek alınmadan, sıfırdan css olarak kodlandı.

wmaraci
reklam

MOmerAlpi MOmerAlpi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

ayesoft adlı üyeden alıntı

Demeden geçemeyecem bu tema psd siz, herhangi bir site örnek alınmadan, sıfırdan css olarak kodlandı.

Bilerek yanlış anlaşılma olmasın diye bu cümlede "Demeden geçemiyeceğim keşke bana (da) böyle bir .PSD çizilse de bende yapsam" da'yı kullanmadım. :(

• Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 77 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

Bilerek yanlış anlaşılma olmasın diye bu cümlede "Demeden geçemiyeceğim keşke bana (da) böyle bir .PSD çizilse de bende yapsam" da'yı kullanmadım. :(

Herhangi bir yanlış anlaşılma yok sadece tema psd olmadan yapıldı onu belirtmek için cevap verdim.

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
Ahmet Yeşerteneri çok eskiden tanırım taa MSN in olduğu dönemlerde Messengerımda ekliydi ama pek muhabbet etme şansı bulamadık sadece listede vardı :) o zamandan bu zamana kendini baya geliştirmiş, profesyonel çalışmaları olduğunu da gördüm bi kaç yerde sanırım. Böyle bir çalışma zahmetine girip forumda paylaşmasını tema konusunda çeşitliliğin arması yönünden tebrik ettim, baltalamak için yorum yazan illa olacaktır. Şahsen tanımıyorum övdüğümü falan düşünebilirsiniz belki ama alakası yok. Seviyesi ve insanlara yaklaşımı gayet hoşuma gitti belirtmek istedim.

Umarım daha üst düzeyde temalar için vakti olur ve bu tür paylaşımların devamı gelir, eline sağlık dostum.
ayesoft

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
temayı kurmak için dizine attım etkinleştirdim boş sayfa çıkıyor

• Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

Herhangi bir yanlış anlaşılma yok sadece tema psd olmadan yapıldı onu belirtmek için cevap verdim.

Gerçekten uzatmak istemiyorum ama orada bana inat denmiş gibi gözüküyor. Yani bir teşekkür bile etmediniz. Yanında teşekkür etseniz tamam "adam gülerek söylüyor" derim. :(

Xin Xin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam gerçekten çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.
ayesoft

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 77 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Ahmet Yeşerteneri çok eskiden tanırım taa MSN in olduğu dönemlerde Messengerımda ekliydi ama pek muhabbet etme şansı bulamadık sadece listede vardı :) o zamandan bu zamana kendini baya geliştirmiş, profesyonel çalışmaları olduğunu da gördüm bi kaç yerde sanırım. Böyle bir çalışma zahmetine girip forumda paylaşmasını tema konusunda çeşitliliğin arması yönünden tebrik ettim, baltalamak için yorum yazan illa olacaktır. Şahsen tanımıyorum övdüğümü falan düşünebilirsiniz belki ama alakası yok. Seviyesi ve insanlara yaklaşımı gayet hoşuma gitti belirtmek istedim.

Umarım daha üst düzeyde temalar için vakti olur ve bu tür paylaşımların devamı gelir, eline sağlık dostum.

Çok anımsayamadım sizi ama güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Profesyonel birçok temam var (kodladığım) ama birçoğu tema satış firmalarına yazdığım temalar yani bana ait oldukları pek anlaşılmıyor.

Gerçekten uzatmak istemiyorum ama orada bana inat denmiş gibi gözüküyor. Yani bir teşekkür bile etmediniz. Yanında teşekkür etseniz tamam "adam gülerek söylüyor" derim. :(

Kardeşim açıkçası amacını anlayamadım ama istediğin teşekkürse "teşekkür ederim"

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

Çok anımsayamadım sizi ama güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Profesyonel birçok temam var (kodladığım) ama birçoğu tema satış firmalarına yazdığım temalar yani bana ait oldukları pek anlaşılmıyor.

Anımsayamaman çok normal kardeşim çok fazla muhabbetimiz olmadı baya bir uzun zaman oldu 5-6 yıl belki daha fazla olmuştur. İbrahim Karakuş.
ayesoft

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 76 / 67
  • Ticaret 26, (%100)

Kardeşim açıkçası amacını anlayamadım ama istediğin teşekkürse "teşekkür ederim"

:D Bu konuyu kapatalım artık! İyice uzattık. Amacım teşekkür almaktan ziyade orada ki cümleniz hoşuma gitmedi. Yani tamam yazabilirsiniz ama bi yanına gülücük koysanız güzelce atışıyoruz derim. Çok küçük konu olabilir ama ters günümdeyim. Sizde yazın konu kapansın veya yazmayabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al