wmaraci reklam
lidertakipci

Websosyal wordPress Sosyal Medya Teması

4 Mesajlar 1.380 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Jokers Jokers Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WM
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
Selam arkadalar.Uzun süredir bloglar ile ugraıyorum.Bir çok blogum oldu ancak bir türlü popüler bir blogum olmadı ne yazıkki.Ne yapalım kader kısmet işi.Kısa zaman önce bir başka temanın temellerini kullanarak sosyal medya teması yapmayı kararlaştırmıştım ve tabiki yapmıştım.Bugün temanın bir köede öylece durduğunu fark ettim.

Anlamsızca duran bir temadan benım hiç bir kazancım çıkarım veya başka hiç bir beklentim olamazdı.Bende bu temayı ücretsiz vererek yeni yeni arkadaşlar edinmeyi düşünerek sizlerin kullanımına sunuyorum.
Tema çok güzeldir.
Düzenleme ile dahada güzel görünüm verebilirsiniz.Valid sorunu olabilir pek özenmedim benım amacım görsellikti açıkcası.

Konu açarken özel alan kullanmak isterseniz ( ana sayfa ariv ve konu içinde gözükür ) özel alan ismi “resim” dir. Resim urlsini diğer kutucuğa girerseniz görselleriniz gözükecektir.
Tema içerisinde bir kaç eklenti söz konusu onları kullanmanızı tavsiye ederim.Temayı atıp direk kullanabilirsiniz.

Header bölümünde 3 adet öne çıkarılmış görsel sunabilirsiniz ziyaretçilerinize bunu header.php bölümünden görsel linki ve bağlantı linklerini değitirerek yeniyelebilirsiniz.

Footer kısmında sitenin sitemap, feed, ve yorumlar linki vardır yine site adresinizi girerek burayıda halledebilirsiniz.

Sidebar kısmında bir ey yapmanıza gerek yok .Yeni Widgetler eklemek isterseniz bileşenler sekmesi altında ekleyebilirsiniz.

Sidebar bölümünde abone ol kutusu söz konusu feed adresinizi kodlar arasına ekleyerek burayıda halledebilirsiniz.

Vel hasıl sizden şimdi tek bir şey istiyorum.Footer kısmındaki linkimin durması.Lütfen emeğe saygı duyalım.

Tema görseli

DEMO ADRESİ
HEMEN İNDİR
Rar şifre: websosyal.org

wmaraci
reklam

iCall iCall Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 9 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Daha geliştirilmeli bence...

aktassa aktassa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Gemi Makinaları Mühendisi
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 44 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Gözleri yoruyor. Çok yakın ve beyaz renk olmuş.
Özellikle renk ile oynanırsa daha güzel bir sonuç çıkacağına eminim.

Bilginin Yeni Rotası

Jokers Jokers Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WM
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkürler arkadaşlar yenıden ele alıp düzenleyeceğim.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al