wmaraci reklam

Wordpress tema önerisi gerekli

5 Mesajlar 732 Okunma
smmexpress

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Merhaba arkadaşlar ödev sitesi, ders sitesi, ders anlatımlarının bulunduğu bir site teması arıyorum, ücretsiz ve sektyöre uygun olması tercihim. Bilen duyan göre işiten bildirsin :)

wmaraci
reklam

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Ödev sitesi derken içerik tamam ama ne tarz bişey olsun istiyorsun görsel içeriği ön planda bi temami yoksa sıradan internetteki diğer siteler gibi mi örneğin odevsitesi.com bu site wordpress değil ama sıradan basit bir site değerlendir söyle ona göre bişeyler bulmaya çalışayım

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

burakcanalgul adlı üyeden alıntı

Ödev sitesi derken içerik tamam ama ne tarz bişey olsun istiyorsun görsel içeriği ön planda bi temami yoksa sıradan internetteki diğer siteler gibi mi örneğin odevsitesi.com bu site wordpress değil ama sıradan basit bir site değerlendir söyle ona göre bişeyler bulmaya çalışayım

Aslında görselliğe pek önem vermiyorum ama o tarz olabilir. Ödevler olacak kitap soruları kitap soru çözümleri vs.

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
News/blog theme diye aratirsan görsel ön planda olan bi çok tema bulabilirsin biraz editlemeyle harika işler çıkartabilirsin. Bunun dışında sana en büyük yardımım wpthemedetector.com sitesini tanıtmak olacak. Wordpresa sitesi olduğuna emin olduğun herhangi bir siteyi burada aratarak kullandığı temayi ve eklentileri öğrenebilirsin.
haydin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

burakcanalgul adlı üyeden alıntı

News/blog theme diye aratirsan görsel ön planda olan bi çok tema bulabilirsin biraz editlemeyle harika işler çıkartabilirsin. Bunun dışında sana en büyük yardımım wpthemedetector.com sitesini tanıtmak olacak. Wordpresa sitesi olduğuna emin olduğun herhangi bir siteyi burada aratarak kullandığı temayi ve eklentileri öğrenebilirsin.

Ben gene bir bakınayim öyle kimsenin temasında gözüm yoksa epitim/ödev sitesine uygun bir tema olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al