Bir süredir bu işlerden uzak kaldığım için biraz sıkıntı yaşıyorum. Birkaç tane proje düşünüyorum bu projelerimi hayata geçirmek için wordpress kullanmaya karar verdiminşallah doğru karar vermişimdir :) Önceden dle kullanıyordum. Wp de ne yazıkki temalar hep ücretli. Ben şuanda kesinlikle ücretsiz temalar aramaktayım. Daha ileriki zamanlarda eğer aksilik olmazsa ücretlilere geçebilirim ama şuanda imkansız gib :(
Projeler;
1) Üniversiteler ile ilgili kapsamlı bir site açmayı planlıyorum üniversite haberlerini tanıtımlarını bölümlerini puanlarını sistemlerini yeniliklerini kontejyanlarını vs. bilgiler paylaşmayı planlıyorum anlayacağınız en sıkıntılı arayışım bu ücretsiz bukadar kapsamlı şık profesyonel bir tema bulamıyorum En büyük planım bu olduğu için ayrı bir önem veriyorum
2) Yemek tarifleri püf noktaları ile ilgili makaleler vs. yayınlayacağım bir site açacağım ücretsiz anasayfayı kategorileri ayırabileceğim veya güzel bir tema arıyorum hertürkü yoruma açıktır :) Biliyorum çok benzeri site var ama tarifler bizzat aşçımızdan özgün olacak onu için ümidim var :D
3) Fragman paylaşma sitesi açacağım. Bu projemi hayata geçirip geçirmemekte kararsızım alan adı hazır ama sizinde kararlarınızı almak isterim varsa tema önerilerinizide bekliyorum Ayrıca bazıları yotube den çekilen fragmanların filan telife girebileceğini söyledi varmı aslı astarı ?
4) Klasik kişisel blog teması arıyorum fazla açıklama yazmaya gerek yok çoğunlukla filmler diziler hakıında makaleler haberler yayınlayacağım hertelden paylaşımın olacağı bir site için sizce en mantıklı hangi tema olur ?
Şimdiden konumu okuyup yorum yapan herkeze teşekkürler... :):)