wmaraci reklam

16 GB Thumbnailer'ı nasıl silebilirim? Ücretli veya ücretsiz destek

3 Mesajlar 463 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

havahaber havahaber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Sitemde 18 GB veri var. Bunun 16 GB Thumbnailer'den oluşuyor. Haliyle Inodes sınırı aştım. Clean Thumbnailer eklentisi kurdum. Tüm Thumbnailer'i sildi ancak ortamda görseller görünmeme başladı. Ana sayfada görsel yokken haber içeriğinde görsel görünüyordu. Böyle olunca yedekten geri yükledim. Daha önce Jannah ve başka tema kullandım. 11 farklı görsel olarak kaydediyordu. Bunu 1'e indirdim ancak sunucumda büyük bir yığın oluştu. Ücretli veya ücretsiz Thumbnailer silmeme yardımcı olabilecek var mı? Clean Thumbnailer gibi sorun yaşamak istemiyorum.

wmaraci
reklam

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

Wp optimize eklentisi yükleyin ve resim ayarlarından tüm kullanılmayan resimleri ve eksiz resimleri ayrıca iategiginiz boyutlarda ki resimleri toplu seçim yaparak silebilirsiniz. 

Veya cpanelden dosya olarak silebilirsiniz 

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri

ercangulcay ercangulcay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Sistem Analisti
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 7, (%100)

havahaber adlı üyeden alıntı

Sitemde 18 GB veri var. Bunun 16 GB Thumbnailer'den oluşuyor. Haliyle Inodes sınırı aştım. Clean Thumbnailer eklentisi kurdum. Tüm Thumbnailer'i sildi ancak ortamda görseller görünmeme başladı. Ana sayfada görsel yokken haber içeriğinde görsel görünüyordu. Böyle olunca yedekten geri yükledim. Daha önce Jannah ve başka tema kullandım. 11 farklı görsel olarak kaydediyordu. Bunu 1'e indirdim ancak sunucumda büyük bir yığın oluştu. Ücretli veya ücretsiz Thumbnailer silmeme yardımcı olabilecek var mı? Clean Thumbnailer gibi sorun yaşamak istemiyorum.

Merhaba,

Benzer sorunu bende yaşıyorum. VDS sunucu olduğu için sitenin çalışmasında sıkıntı yok ama yüksek boyuttan dolayı yedek alamıyorum. Sorunu sağlıklı bir şekilde düzeltebildiniz mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al