freelance iş ilanları

5000 TL'ye bunu yaptırdım

67 Mesajlar 8.500 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hdizle hdizle Mali işler Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mali işler
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 8, (%100)
bu banada şimdi reklam koktu az öcede bi konu açılmış 6000tl veriliyor domaine diye ilginç o.O
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

diyettv diyettv Takip Edin, Sağlıcakla Ka Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

hdizle adlı üyeden alıntı

bu banada şimdi reklam koktu az öcede bi konu açılmış 6000tl veriliyor domaine diye ilginç o.O

beyler buralarda yeniyim yanlış anlaşıldıysam herkesten özür dilerim, siteye ödediğim para da, yapılan teklifte doğrudur karar aşamasındayım sadece. Ayrıca siteyi yapan firmayı gördüğünüzde zaten anlarsınız neden bu kadar ödediğimi

ahmetcivelek ahmetcivelek osuranbaykuş Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gemi Operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 58 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Bu konu tutar :)
Profesyonel bir tasarım bile değil bence, fena olmuş yani geçmiş olsun mu denir ne denir bilmem ama ben inanmadım
Ayrıca 5000 veriyorlarsa sat gitsin, aylık gelirin yoksa siteden.

5000,00 TL'ye satabiliyorsa ve alıcısı varsa helal olsun derim. Ayrıca birilerine birşeyler yaptırırken tercih sebebiniz ilk sırada çıkıp çıkmamaları değil işini iyi ve helaliyle yapan firmalara yönlenmenizi tercih ederim. Hayırlısı olsun demek istiyorum ama dilim varmıyor, geçmiş olsun. Burada şu yaptırdığınız işin daha iyisini daha mâkul fiyata yapan arkadaşlarda mevcut. İnşallah baydığınız para kadar keseniz dolar hocam. :confused:

"Paylaşmak, erdemdir."

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
viral. Konuyu toplam 33 kişi okuyor. (20 üye ve 13 Ziyaretçi)
ahmetcivelek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetcivelek adlı üyeden alıntı

5000,00 TL'ye satabiliyorsa ve alıcısı varsa helal olsun derim. Ayrıca birilerine birşeyler yaptırırken tercih sebebiniz ilk sırada çıkıp çıkmamaları değil işini iyi ve helaliyle yapan firmalara yönlenmenizi tercih ederim. Hayırlısı olsun demek istiyorum ama dilim varmıyor, geçmiş olsun. Burada şu yaptırdığınız işin daha iyisini daha mâkul fiyata yapan arkadaşlarda mevcut. İnşallah baydığınız para kadar keseniz dolar hocam. :confused:

dostum resmen satmaya ikna ettiniz beni, %80 satacağım ama çok emek verdim, emeğim boşa gidecek ona üzülüyorum

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
hocam herkesin dediği gibi reklam yapmak için ortaya attınız afedersiniz ama bana göre içindeki site 250 lira etmez. Domain desen ben 100 liradan fazla vermem.

Birde seo ne için yapıldı? başka siteden baktım da "diyet" ve "diyet yap" kelimelerinde listelerde bile yoksunuz?

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bu arada teklif edilen paranın siteyle ilgisi yok, almak isteyen kişi diyetisyen, yani siteyle ilgisi yok

Ek Olarak:

MtnOzd adlı üyeden alıntı

hocam herkesin dediği gibi reklam yapmak için ortaya attınız afedersiniz ama bana göre içindeki site 250 lira etmez. Domain desen ben 100 liradan fazla vermem.

Birde seo ne için yapıldı? başka siteden baktım da "diyet" ve "diyet yap" kelimelerinde listelerde bile yoksunuz?

hocam domain değerli, ona laf ettirmem ama seo çalışması yaptırıldı neyse en büyük dez avantajım bu işlerde usta olmamamdı yani seo çalışması yaptırsam diyet kelimesinde ilk sırada çıkacakmıyım ?

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

diyettv adlı üyeden alıntı

bu arada teklif edilen paranın siteyle ilgisi yok, almak isteyen kişi diyetisyen, yani siteyle ilgisi yok

Ek Olarak:

hocam domain değerli, ona laf ettirmem ama seo çalışması yaptırıldı neyse en büyük dez avantajım bu işlerde usta olmamamdı yani seo çalışması yaptırsam diyet kelimesinde ilk sırada çıkacakmıyım ?

hocam ortada bir yalan var ama ben çözemedim hangi dediğiniz yalan. "seo çalışması yaptırıldı neyse en büyük dez avantajım bu işlerde usta olmamamdı yani seo çalışması yaptırsam diyet kelimesinde ilk sırada çıkacakmıyım ?"

kırmızı ve mavi yazılar arasındaki tezatlık nedir?

hdizle hdizle Mali işler Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mali işler
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 8, (%100)
abi çok çelişkili konuşuyorsun.
önce yaptırdım diyorsun sonra henüz şirketle görüşüyorum gibilerinden konuşuyosun şimdide soe yaptırdım diyorsun milleti de af buyurun ama s*l*k yerine koyuyorsunuz!
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

hocam ortada bir yalan var ama ben çözemedim hangi dediğiniz yalan. "seo çalışması yaptırıldı neyse en büyük dez avantajım bu işlerde usta olmamamdı yani seo çalışması yaptırsam diyet kelimesinde ilk sırada çıkacakmıyım ?"

kırmızı ve mavi yazılar arasındaki tezatlık nedir?

anlamadım hocam tekrar sorarmısınız ?

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al