wmaraci reklam
lidertakipci

Açılır Kapanır Yan Menü

3 Mesajlar 4.399 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tibetto tibetto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Uzun süredir üzerinde uğraştığım bir site var. Hala da uğraşmaya devam ediyorum. Yalnız bir yerde takıldım.

Sorunum şu. Sitemdeki 2-3 adet yan menü var. Bu yan menülerimi de bileşenlerden sidebar ksımına özel menü olarak ekledim. Buraya kadar herşey güzel fakat mesala ben Amerika diye sabit bir başlık yapıyorum altına da boston la miami gibi açılır kapanır menü eklemek istiyorum. Amerikaya tıklandığında boston la miami gibi diğer sayfalarım gözüksün istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Eklentiyle yada cod ile yapabilir miyim? Var mı önerileriniz?

Üst menüde herhangi bir sorun yok. Orada otomatik açılır kapanır menü oluşuyor ama dediğim gibi yan menümde bu oluşmuyor. Sayfalar alt alta diziliyor....

Şimdiden teşekkürler...

Siteme bakmak isteyenler ne dediğimi anlayacaktır. Site adresim www.celttour.com

wmaraci
reklam

Haydut Haydut Ali Kemal Akçay Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
e yapılı ya o

tibetto tibetto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Siz mi yanlış siteye bakıyorsunuz ben mi ne istediğimi anlatamadım? Siteye girince sol alt tarafta duran yan menü açılır kapanır değil. Tüm sayfalar açık şekilde diziliyor. Halbuki ben amerika sekmesine basınca açılır kapanır olmasını istiyorum.

Ek Olarak: Hiç bilgisi
olan yok mu arkadaşlar günlerdir uğraşıyorum??

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al