wmaraci reklam
lidertakipci

Backlinkleri gizlemek mümkünmü?

4 Mesajlar 726 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CengizEr CengizEr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
s,a

Diger sitelerden aldigimiz yada kendi agimiz ile olusturdugumuz sitememize gelen backlinkleri, Majestic, Ahrefs, domaintools, Alexa...vb gibi sitelerden gizlemek mümkünmü?

eger mümkünse bunu bi eklenti ilemi yaparsak yada robots.txt dosyasi ilemi yaparsak yada baska bir yöntemlemi yaparsak daha etkili olur?

Her türlü bilgi ve tartismaya acigim arkadaslar.
Sizler nasil backlinklerinizi gizliyorsunuz baskalari tarafindan bulunup sikayet yada saldiriya ugramamasi icin?
Hangi eklentileri önerirsiniz?

bunu yapmak istememin sebebi: büyük bir is pesindeyim ve alacagim backlinklerin backlink sorgulma sitelerinde cikmasi isimi zorlastiracak ve olumsuz ekleyecek olmasidir.

ilerde bu konu hakkinda detayli bir yazi ve videolar paylasacagim fakat suan daha erken oldugundan ancak bukadarbilgi verebiliyorum.

Okuyan herkese tesekkürler.

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Ben imkan dahilinde sanmıyorum olay sadece backlinkleri sorgulamakta bitmediği için seonuzu güçlü yapın, mümkünse hacklink almayın temiz iş yapın. Şahsen rakiplerimden birkaçı için bizzat deneyeceğim spam raporunu hacklinkle birinciliğe oturdukları için. Siz düşünüyorsanız düşünmeyin isterim :)
CengizEr

kişi bu mesajı beğendi.

CengizEr CengizEr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 1, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Ben imkan dahilinde sanmıyorum olay sadece backlinkleri sorgulamakta bitmediği için seonuzu güçlü yapın, mümkünse hacklink almayın temiz iş yapın. Şahsen rakiplerimden birkaçı için bizzat deneyeceğim spam raporunu hacklinkle birinciliğe oturdukları için. Siz düşünüyorsanız düşünmeyin isterim :)

yorumun icin tesekkürler,

fakat ortada bir yanlis anlasilma var galiba :)

ben hacklink falan pesinde degilim, yapmak istedigim kendi backlink agimi olusturmak ve bununda rakiplerim tarafindan bozulmasini istemiyorum, su zamanda rakibini googleden sildirmek cok basit oldugundan kendimi bir nevi güvnceye almak istiyorum hepsi bu

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

mustafa10 adlı üyeden alıntı

yorumun icin tesekkürler,

fakat ortada bir yanlis anlasilma var galiba :)

ben hacklink falan pesinde degilim, yapmak istedigim kendi backlink agimi olusturmak ve bununda rakiplerim tarafindan bozulmasini istemiyorum, su zamanda rakibini googleden sildirmek cok basit oldugundan kendimi bir nevi güvnceye almak istiyorum hepsi bu

gizlemek mümkün değil. seo bazında rekabet içindekiler çok var ama hiç öyle backlink bozanı görmedim
CengizEr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al