wmaraci reklam

Bilmeniz Gerekmeyen Gizli Sırlarım

3 Mesajlar 686 Okunma
wmaraci reklam

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
[SIZE=3]Bana bir sırrınızı verirseniz, bu sırrı mezara kadar gizli tutabilirim.
Ama kendi sırlarımı içimde tutamıyorum.
Paylaşamadığım herşey biriktikçe bana yük oluyor. Paylaşmak zorundayım.

Umarım birazdan paylaşacaklarımı çok fazla kişi görmez. Çünkü edindiğim bu bilgiler için aylarca gece gündüz çalıştım.
Bu bilgiler sayesinde para kazanıyorum. Ama şuanda senin eline geçti. Ve tek istediğim, yanlızca bir isteğim var.
Benden öğrendiklerini kendin için uygula. Zaten bunun için paylaşıyorum. Fakat sakın bunları ticari olarak kullanma olur mu?
Hayır, bana rakip olmandan çekinmiyorum. Sadece benden öğrendiğini bana satma yeter. Nedenine gelince...

Şurada site hızlandırma ile alakalı kimsenin bilmediği bir teknik paylaşmıştım
https://www.***.net/google-optimizasyon/2880782-yuksek-etkili-site-hizlandirma-teknigi.html
Sonradan gördüm ki, bazı arkadaşlar bunu ticarete dökmüşler. Olabilir. Herkesin para kazanmaya hakkı var.
Zaten bu tekniği paylaştıktan sonra benim kazancım zerre eksilmedi. Aksine fazlasıyla yükseldi. [/SIZE][SIZE=3]

Yine de o kadar zor şartlarda kendimi geliştirdiğim için, tüm emeklerimin başkası tarafından ticari olarak kullanılması zoruma gidebiliyor.
Beni anlayabileceğini düşünüyorum. :r33:

UMARIM BU VİDEOYU ÇOK FAZLA KİŞİ GÖRMEZ
Belki de, bu videoyu izledikten sonra Wordress siteni hızlandırmak için hizmet alman bile gerekmeyecek.
Paran cebinde kalsın. Mutlu olurum.

Şu konuyu yazarken bile 2-3 defa kararımı değiştirmiştim....Vazgeçiyordum... Ama bu son kararım.
Yerli yabancı hiçbir kaynakta bulamayacağın WP Rocket hilelerimi seninle paylaşıyorum.
Kimsenin bedava olarak paylaşmayacağı meslek sırlarımı seninle paylaşıyorum.
[/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=3]Dediğim gibi bu bilgiler internette hiçbir yerde bulunmuyor.[/SIZE]
[SIZE=3]Bu sebeple üzerinde tartışmak isterseniz yorumlara davet ediyorum. Düşüncelerinizi paylaşmanızdan mutluluk duyarım.[/SIZE]
[/SIZE]
[SIZE=3]https://www.youtube.com/watch?v=ELy1oAbrNz0[/SIZE]

[SIZE=3] İyi seyirler...[/SIZE]
turkeytrick eniscan789 Teyyare

kişi bu mesajı beğendi.

uzayperformans.com
wmaraci
reklam

iZo iZo WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo danışmanı
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Eline sağlık @terzi312 kardeşim tşk ederim. Wprocket lisansı senelikmi tek seferlikmi veriliyor bitane deneme verebilirmisin? mobil tema seçme seçeneği varmı yokmu onu denemek dediğin doğrultuda optimize ederek hızını ölçmek istiyorum bir sitemin. www.iyiizle.com burası.

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

iZo adlı üyeden alıntı

Eline sağlık @terzi312 kardeşim tşk ederim. Wprocket lisansı senelikmi tek seferlikmi veriliyor bitane deneme verebilirmisin? mobil tema seçme seçeneği varmı yokmu onu denemek dediğin doğrultuda optimize ederek hızını ölçmek istiyorum bir sitemin. www.iyiizle.com burası.

Ne demek ben teşekkür ederim. WP Rocket tek seferlik değil, senelik.
Ben her sene lisansı yeniliyorum. Yani benden tek seferlik alıyorsunuz, ben lisansı yeniliyorum. Her sene ücret ödemiyorsunuz.

Siteniz oldukça şık ve kullanışlı. Bununla birlikte sizinde belirttiğiniz gibi
performans açısından eksikleri bulunuyor. Özel mesaj iletirseniz, yardımcı olmak isterim.

uzayperformans.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al