wmaraci reklam

Bir şey soracağım şöyle bir şey mümkün mü?

12 Mesajlar 1.541 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam sorunuzu anladım bunu iki yöntemke yapabiliriz 1. sup domaine kurup .htacces ile site adresi şeklinde gösterebilirz birde wordpress kodlarını biraz düzenleyip www.site.com/forum şeklinde kurmaya çalışabiliriz.
Birçok firma sizin dediğiniz gibi forum sitesi kurup kullanmakta yani teknik olarak gerçekleştirilebilir fakat biraz deneme yanılma yoluyla tecrübe edinmek veya tecrübesi olan kişilerden yardım alınmak gerekir.

wmaraci
reklam

06WUU 06WUU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
Bloggeri iptal etmen gerekiyor. Sana yeterli host hizmetini sınırlı sağlıyor. Bunun için alan adını kendi sunucuna taşı. Siteni kur. Sonra ftp'den ana dizin klasörüne forum adında bir klasör oluştur. Onun içerisinede kullanacağın forum scriptini at ve çalıştır. Her iki kurulumada ayrı ayrı veritabanı oluşturmak zorundasın. Ama kod bilgin varsa bu dediklerimi yapmana gerek yok. Yoksada codexi incele araştır. İstediğin şeyi farklı kurulumlar olmadan tek bir veritabanı ile de başarabilirsin. Matt wordpressin çekirdeğini içten dışa olacak şekilde ayarladı. Fonksiyonları, kancaları, filtreleri, shortcodeleri geliştirirken sizlerde mantığınızı içten dışa seyredecek akışta yazmalısınız. Takıldığın yerler olursa örneğin bir kod geliştirdin çalışmıyor bana yolla mesaj olarak seve seve yardımcı olurum. Eksikleri ve hataları buluruz ya da o kodu baştan tasarlarız.

Web Project Master | {Good Code}
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al