freelance iş ilanları

Bu eklenti nedir?

13 Mesajlar 2.249 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Zararı olmayabilir fakat düzgün çıksaydı yararlı olabilirdi belki.. Gerçi sitemap de yer almıyor ama yinede botlar sayfayı takip ederken karşılaşabilirdi. Benim çok ilginç bir şekilde google açıklamalarım değişti.

Örneğin aşağıdaki linkten bakarsanız aşağılara doğru benim site çıkmış bu kelimede. Googledaki açıklamada link mevcut. İlk defa kendi sitemde böyle birşey gördüm.

https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=kXj8VMHtKuyG8Qfu3oHgAw&gws_rd=ssl#q=r%C3%BCyada+me%C5%9Fe+a%C4%9Fac%C4%B1+g%C3%B6rmek&start=20

wmaraci
reklam

lelouchvib lelouchvib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci, Makine Mühendisliği
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 38 / 16
  • Ticaret 4, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Zararı olmayabilir fakat düzgün çıksaydı yararlı olabilirdi belki.. Gerçi sitemap de yer almıyor ama yinede botlar sayfayı takip ederken karşılaşabilirdi. Benim çok ilginç bir şekilde google açıklamalarım değişti.

Örneğin aşağıdaki linkten bakarsanız aşağılara doğru benim site çıkmış bu kelimede. Googledaki açıklamada link mevcut. İlk defa kendi sitemde böyle birşey gördüm.

https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=kXj8VMHtKuyG8Qfu3oHgAw&gws_rd=ssl#q=r%C3%BCyada+me%C5%9Fe+a%C4%9Fac%C4%B1+g%C3%B6rmek&start=20

Yazıya özel meta yazısı girince,oranın yerini alması gerekmez mi seo eklentimiz ile? Ama bir zararı var gibi gelmedi bana.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Dostum zararlı birşey demiyorum zaten tam tersine yararlı bence. Seo eklentide girdiğimiz meta açıklamayı göstermek zorunda değil google. O sayfada daha iyi eşleşen bir cümle bulursa kendi kafasına göre onu gösterir. Bende açıklama girilmiş olmasına rağmen alt başlığı arattığım için google'da link vermiş meta açıklamada...

Velhasıl kullanın işte güzel bir eklenti:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al