wmaraci reklam

" Contact Form 7 " Delirecem az kaldı. !

14 Mesajlar 2.112 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gunesibrahim Gunesibrahim kampaletleri.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EGM
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
legend196 Sorunu nasıl çözdünüz acaba bende de aynı sorun mevcut

wmaraci
reklam

yasinatagun yasinatagun Webtisyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WordPress Dev.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 117 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
legend196 sorunu nasıl çözdünüz?

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Easy WP SMTP ve Contact From 7 ekletisinin bugda kaldığını düşündüm şifre ve ayarların güncellenmediğini düşünerek ekletileri kaldırdım. Tekrar yüklediğimde ayarların otomatik olarak geldiğini görünce şüphem arttı ve tekar eklentileri kaldırıp. Clean Options eklentisini kurdum bu ekleti kullandığım Easy WP SMTP ve Contact From 7 ekletisinden kalan kalıntıları temizlemek için kullandım. Manuel olarak ftp adresinden bile ekletileri yüklemeyi denedim. İşe yaramadı. Clean Options eklentisine dikkat edin. Doğru dosyaları seçmediğiniz takidirde sitenizdeki bazı ayarları veya verileri kaybedebilrsiniz. Oluşturduğum mail adresinin (Default) varsayılana ayarlı olmadığı için olduğunu düşündüm mail ayarlarına bilgilerine ulaştım inceledim. Her neyse sunucu panelimde küçük bir yazıyla karşılaşmıştım. Mail şifrenizi ne biliyim şu kadar günde güncelemeniz gerekiyor gibi bir yazı gördüm önemsemedim. Çünkü sürekli yeni mail oluşturup sildim bu süreçte. Her yöntemi denediğim için bunuda deneyebilirim dedim. Cpanel şifreme kadar güncelleme yaptım. PhpMyAdmin' e girerek wordpresin admin eposta adresini bile değiştirdiğimi söyleyebilrim. Tekar kurulum yaptıktan sonra Easy WP SMTP ve Contact From 7 ayarlarını dikkatli bir şekilde yaptım. Tam olarak hangi sebepten olduğunu söyeleyemem fakat Cpanel şifresini değiştirip Easy WP SMTP ayarlarını dikkatli bir şekilde girdikten sonra oldu. Gerçekten şaka gibi.

Easy WP SMTP eklentisinde bulunan bu ayarlarda;

yanlış veri girişi yaptığımı düşünüyorum.

Bu eklentide şunu farkettim. Bu ayar bende gerçekten çalışmıyor;

Bu ayar için; Contact From 7 ' deki bu kısmı kullandım.

Ne kadar inandırıcı bilmiyorum sizin için ama saçma sapan sebepler bazen günlerinizi alabiliyor.

Gunesibrahim yasinatagun
yasinatagun

kişi bu mesajı beğendi.

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
xSora mesaj kutun dolu olduğu için mesaj atamıyorum.
yasinatagun

kişi bu mesajı beğendi.

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al