wmaraci reklam

dijital zaman damgasi

3 Mesajlar 407 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kadirpekmert kadirpekmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Wordpress sitemde yazdığım şiirleri paylaşıyorum..yazdığım şiirlerin çalınmasından korkuyorum.dijital imza,tarih,zaman veya benzeri bir uygulama ile bu şiirleri ilk benim yayimladigimi ispat edecek, bir uygulama var mi.. ve ya başka bir caresi

wmaraci
reklam

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Merhaba hocam
Yazyı yayımlandıktan sonra google dizinininde görüyorsanız bunun eklenme tarihini google alıyor.
sizin yazınızın kopyasını başka bir site yayımladığında o yazının sizin yazınızı geçmesi tarih aracılığıyla imkansız hale geliyor.
Sizden sonra o yazının eklenmesinden ötürü o sitedeki yazının konusunu google sıralamalara bile koymayabiliyor. spam, kopya içerik gibi nedenlerle siteye yaptırımlarda uygulayabiliyor.

Başkasının hak beyanı etmesi, izinsiz kullanması ve kullanırsa yasal işlemin başlatılabileceği gibi durumlarda, tüm haklarının sizde olduğunu belirtmeniz için noter onaylı hale getirebiliyorsunuz.
Bunlar ise sitede yayımlanan yazılarda olmuyor.

Ancak film, kitap, tema gibi durumlarda notere gidebilirsiniz. bildiğim kadarıyla.

kadirpekmert kadirpekmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tesekkur ediyorum cevap için.anladım kadarı ile birşey yapmama gerek yok.zaten şiiri ekledigim saat ve zaman bilgisi bir nevi ispat niteliğinde...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al