wmaraci reklam

Domain Değişim

2 Mesajlar 564 Okunma
wmaraci reklam

blogalp blogalp Grafik & Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba arkadaşlar ufak bir sorunum var.Aşağıdaki resimde gördüğünüz wordpress admin panelinden genel ayarlar kısmına girince karşımıza çıkan ekran.2 yıldır yayında olan bir asp sitem vardı ben yeni bir görüntüye geçmek istedim.Yeni bir hosting ve domain alıp buraya wordpress kurdum.yeni bir tema satın aldım ve ufak ufak haber eklemeye başladım.günlük standart olarak direk hitim olduğu için boş bir siteyle yeni görüntüye geçmek istemedim.yanlız eski sitemin kaybolmamasını istediğimden yeni bir domain ve hosting aldım eski sitem asp yenisi ise wordpress yani php.eski siteye yeni site içerisinden " arşiv " diyerek bir buton halinde göstermek istiyorum. eski sitem domain.com şeklinde yenisi ise domain.net şeklinde yeni tasarım .net üzerinde tasarım bitince domainleri çapraz olarak değiştircem.İşte sorun burada devreye giriyor. alttaki resimde domain kısmını değiştirince sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum ve site kayboluyor bunun olmaması için ne yapmam gerek.Gerçekten ufak bir çözümü vardır ama ben mantığı kuramadım.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

hduman hduman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 8 / 31
  • Ticaret 23, (%100)
o kısımla o sorunu çözemessin kardeş o kısımdan ancak siteadi.com/blog şeklinde olursa çözersin ama .com ve .net farklıysa ordan olmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al