wmaraci reklam

e-Dergi Eklentisi Arıyorum

6 Mesajlar 1.944 Okunma
wmaraci reklam

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress için okulumuzun web sitesinde kullanmak üzere bir eklenti arıyorum. Dergi aylık veya dönemlik çıkacak. Buna göre tasarlanmış bir eklentiyi bilen var mıdır?

wmaraci
reklam

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Eklenti değil de, bir program vardı.Adı ScRibUs olacak, gayet sağlam bir yazılım.Bir bak derim :)

Fakat benim dediğimle wordpress üzerinden yapamazsın, sadece pdf dergi yapabilir. İssuu.com ile upload edip, sonra onun sayesinde sitende embed ile yayınlayabilirsin.

RoakOne RoakOne Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
wp için var mıdır bilmem ama bu adres ten basit kolay kullanımlı bir versiyon indirebilrsin. İstediğin gibi düzenledikten sonra ftp den sitene atıp sitenin güzel bir yeriine koyabilrsin. Bir sorun olursa pmyle bana sorabilirsin.

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

RoakOne adlı üyeden alıntı

wp için var mıdır bilmem ama bu adres ten basit kolay kullanımlı bir versiyon indirebilrsin. İstediğin gibi düzenledikten sonra ftp den sitene atıp sitenin güzel bir yeriine koyabilrsin. Bir sorun olursa pmyle bana sorabilirsin.

Verdiğin link dergiden öte, basit bir flash sayfa yapmasına yarar :) Eğer flash bilgisi yoksa yeni sayfa ekleyemez, sayfalar üzerinde düzenleme yapamaz. Yani bilgi gerektiriyor :)

wmaraci
wmaraci

hasanali317 hasanali317 hasanalicolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Tasarım
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 82 / 46
  • Ticaret 13, (%100)

RoakOne adlı üyeden alıntı

Bunu bende kullanmıştım bir katalog hazırlamak için gayet güzel biraz türkçeleştirmede yapmıştım hatta ama yanan hdd içindeydi :D rahmetlik oldu sonra :D kullanmanızı tavsiye ederim. okul web site adresinide pm gönderirseniz incelemek isterim. benimde okul sitesi projelerim var karşılaştırma yapmak istiyorum.

RoakOne RoakOne Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
flsh bilgiye gerek yok .html dosyalarında kodlar var basit kodlar zaten sorun olursa söyle dedim yardım ederim arkadaşa.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al