wmaraci reklam

En iyi önbellekleme cache eklentisi hangisi ?

32 Mesajlar 6.808 Okunma
wmaraci reklam

baterist baterist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek mizk market
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

enginsa adlı üyeden alıntı

browser cache bölümünde html compression ı etkisisiz hale getirip tekrar dener misin ?

hocam bu dediğinizi daha önce süper cachede yapmıştım.. benim yerime bu ayarları yapabilecek bu eklenti ayarlarında uzman bir arkadaş varmı ?

wmaraci
reklam

Sologitar Sologitar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
İki buçuk senedir yüksek hitli sitemde ''Hyper Cache, DB Cache Reloaded Fix'' ikilisini kullanıyorum. Bir kere sorun yaşamadım ve sitem jet gibi. Üstelik ayarlarıda diğerleri gibi karmakarışık değil. Bu konuda çok sorun yaşamıştım zamanında ve birkaç yabancı sitede cache eklentilerinin verimlilik testlerini okumuştum. Bu ikili performansta tüm eklentileri geçip birinci sıraya yerleşiyor. Deneyin derim!

ronai ronai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 21 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Sologitar adlı üyeden alıntı

İki buçuk senedir yüksek hitli sitemde ''Hyper Cache, DB Cache Reloaded Fix'' ikilisini kullanıyorum. Bir kere sorun yaşamadım ve sitem jet gibi. Üstelik ayarlarıda diğerleri gibi karmakarışık değil. Bu konuda çok sorun yaşamıştım zamanında ve birkaç yabancı sitede cache eklentilerinin verimlilik testlerini okumuştum. Bu ikili performansta tüm eklentileri geçip birinci sıraya yerleşiyor. Deneyin derim!

tatolu kurdum ama pek indirmedi dedıklerını indirdim ayarlarını nasıl yapıcagım?

enginsa enginsa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

DB Cache Reloaded ı bende kullanıyorum.Gerçekten çok etkili ve kullanımı kafa karıştırıcı değil çok basit. Yanına birde WP Minify ı ekledim, tadından yenmiyor :D

wmaraci
wmaraci

Sologitar Sologitar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

ronai adlı üyeden alıntı

tatolu kurdum ama pek indirmedi dedıklerını indirdim ayarlarını nasıl yapıcagım?

Hiçbir ayar yapmanız gerekmiyor. İşin güzelliğide o işte. Hyper Cache kurulumunda sadece wp-config.php dosyanızı indirip herhangi bir metin editörüyle açın şu kodu ekleyin define('WP_CACHE', true);

ronai ronai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 21 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Hiçbir ayar yapmanız gerekmiyor. İşin güzelliğide o işte. Hyper Cache kurulumunda sadece wp-config.php dosyanızı indirip herhangi bir metin editörüyle açın şu kodu ekleyin define('WP_CACHE', true);

http://film-arsivim.com/wp-admin/ dediklerini yaptım hata verdi nedeni nedir acaba

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arsiv/public_html/wp-config.php:1) in /home/arsiv/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

cortex cortex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Sistem Destek Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Konu dağılmış gitmiş arkadaşlar en verimli cache eklentisi nedir bir netleştirsek güzel olmaz mı?

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Total Cache daha iyi ve gelişmiş diyorlar fakat bilmeyenler için Super Cache'nin kullanımı çok daha iyi, kolay ve Türkçe. Ben de Super Cache'yi tercih ediyorum.

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Total Cache daha iyi ve gelişmiş diyorlar fakat bilmeyenler için Super Cache'nin kullanımı çok daha iyi, kolay ve Türkçe. Ben de Super Cache'yi tercih ediyorum.

Al benden de o kadar Atakan. Wp Super Cache' de şu ana kadar bir sorun görmedim. W3 Total'de sorun yaşamıştım.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

azattarinci azattarinci <?php echo "Crypto"; ?> Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 25 / 47
  • Ticaret 30, (%100)

barisay adlı üyeden alıntı

cloudflareden cache süresini 1 hafta yaparak sorunu çözebilirsin :)

cloudflareden cache dışında kullanmanı tavsiye etmem sitenizi hackleyebilirler.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı - Sınavsız Ukrayna Üniversiteleri
https://www.ukraynaegitim.gen.tr/
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al