wmaraci reklam
lidertakipci

En İyi Wordpress Eklentileri

7 Mesajlar 1.169 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SeoAlem SeoAlem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 28 / 18
  • Ticaret 3, (%100)
Eğer sizde benim gibi wordpress kullanıcıysanız , bu en iyi wordpress eklentilerini bilmenizde fayda var derim.2014 yılındaki en iyi eklentileri şöyle sıralayabiliriz;

1) Akismet: Akismet sıfırdan wordpress kurduğunuzda otomatik olarak kurlu gelen bir eklentidir.Eklenti ne işe yarar derseniz , sitemize gelen spam yorumlardan sitemizi korur.Bu nedenle yorumları tek tek kontrol etmenize gerek kalmamaktadır.

2) All in One SEO Pack : Bildiğiniz üzere Seo,sitelerimiz için çok önemli bir konudur.All in One SEO Pack eklentisiyle wordpress sitemizin Seo ayarlarını kolay bir şekilde yapabiliriz.Farklı bir çok Seo eklentisi bulunmaktadır ancak bu eklenti bana göre diğerlerinden daha iyi.Ben de tüm sitelerimde bu eklentiyi kullanmaktayım.

3) Contact Form 7 : Herkesin sitesinde bir iletişim sayfası bulunmaktadır.İletişim sayfalarımızda neden iletişim formu kullanmayalım değil mi ? İşte Contact Form 7 eklentisiyle sitemize kolay bir şekilde iletişim formu ekleyebiliyoruz.Yapmanız geeken tek şey eklentiyi kurmanız.

4) MailChimp for WordPress : Bildiğiniz gibi Mailchimp internette bulabileceğiniz en güzel toplu mail gönderme servisidir.Eğer bir RSS kaynağınız var ise kaynağınızı MailChimp’e ekleyerek,sitenizde yazılan en yeni yazıları takipçilerinize mail olarak gönderebiliyorsunuz.Bu sayede takipçileriniz sitenizdeki hiç bir yazıyı kaçırmıyorlar.

5) W3 Total Cache : Her wordpress kullanıcısı,sitelerinin yavaş olduğundan bahseder.W3Total Cache eklentisiyle sitenizi hızlandırmanız mümkün. Bu konuda bir çok başka eklenti de mevcut fakat W3 Total Cache önbellekleme ve hızlandırma konusunda en komple en iyi wordpress eklentisi diyebilirim.Sizlere önerim bu eklentiyi kullanırken internetten nasıl kullanacağınıza dair bilgi almanızdır.

6) Wp Socializer : Sosyal medya artık herkesin hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır.Bu eklenti ile sitemizdeki yazıların altında beğen,paylaş,yorum yap butonlarını kolay bir şekilde ekleyebiliyoruz.Bu sayede ziyaretçileriniz beğendiği yazıları sosyal medya hesaplarında kolayca paylaşabileceklerdir.

Kaynak: http://www.webmasterhocam.com/web-dersleri/2014-en-iyi-wordpress-eklentileri/
CSari

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
W3 Total Cache ve all in seo ve socializer gereksiz all in one seodan daha etkilileride var total cache yerine forumda bir arkadaşımızın yapmış olduğu cache eklentisi bence daha stabil
sosyal ağ eklentisi gereksiz site kasılmasına neden oluyor :)

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.

SeoAlem SeoAlem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 28 / 18
  • Ticaret 3, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

W3 Total Cache ve all in seo ve socializer gereksiz all in one seodan daha etkilileride var total cache yerine forumda bir arkadaşımızın yapmış olduğu cache eklentisi bence daha stabil
sosyal ağ eklentisi gereksiz site kasılmasına neden oluyor :)

Görüşleriniz için teşekkürler ancak ben bu eklentileri senelerdir kullanıyorum ve gereksiz olduğunu düşünmüyorum :)

bjate bjate WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Dans eğitmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Olmazsa olmazlara bu ikisini de eklemeliyiz bence

Jetpack
Google XML Sitemaps

wmaraci
wmaraci

denizci88 denizci88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 62 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
İlave

PHP Code for posts

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Smush.it olabilir

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)

Teknoman Teknoman www.gocermedya.org Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Çogunu kullanıyorum gayet iyi eklentiler.Cache uygulaması bence harika

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al