wmaraci reklam
lidertakipci

Errorlog böyle bir hata gösteriyor

5 Mesajlar 609 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

umutalparslan umutalparslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
Error log aşağıdaki gibi bir hata verdi bugün sitemde 500 Internal Server Error hatası vermeye başladı sorun nedir?

[15-Aug-2017 10:32:36 UTC] id was called incorrectly. Order properties should not be accessed directly. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), do_action('template_redirect'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, WC_AJAX::do_wc_ajax, do_action('wc_ajax_checkout'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, WC_AJAX::checkout, WC_Checkout->process_checkout, WC_Checkout->process_order_payment, WC_Gateway_Iyzicocheckoutform->process_payment, WC_Abstract_Legacy_Order->__get, wc_doing_it_wrong. This message was added in version 3.0.
[15-Aug-2017 10:32:36 UTC] order_key was called incorrectly. Order properties should not be accessed directly. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), do_action('template_redirect'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, WC_AJAX::do_wc_ajax, do_action('wc_ajax_checkout'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, WC_AJAX::checkout, WC_Checkout->process_checkout, WC_Checkout->process_order_payment, WC_Gateway_Iyzicocheckoutform->process_payment, WC_Abstract_Legacy_Order->__get, wc_doing_it_wrong. This message was added in version 3.0.

EDİT: Yüklediğim eklentide bulunan virüs yüzünden functions.php dosyasına zararlı kod eklenmiş zararlı kodları temizledim düzeldi.

wmaraci
reklam

abekci abekci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
eğer yeni bir eklenti yüklediysen ondan kaynaklanabilir.
ennrh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
abekci yükledim 1-2 gün hata vermiyordu bugün verdi. Eklentiyi kaldırdım FTP'den ama hata devam etti

abekci abekci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
umutalparslan herhangi bir güncelle yaptınmı ondan kaynaklıda olabilir çünkü 500 internal genellikle eklenti veya temadan kaynaklanıyor wordpress uzmanlığım pek fazla olmadığından kodla yardım edemeyeceğim maalesef

edit = woocommerce mı kullanıyorsun ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 35 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
abekci Evet woocommerce kullanıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al