freelance iş ilanları

Facebook Paylasımlarında all-in-one-seo-pack/images/default-user-image.png Resmi

5 Mesajlar 1.491 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba değerli abilerim sitemi facebook üzerinde paylaştığımda sürekli wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/images/default-user-image.png uzantısı geliyor ister categori içi olsun ister resim video galerinden olsun bu resmi değiştirmenin yolu yokmu yakın bir zamana kadar böyle bir sorun yoktu

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci
reklam

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
- WP admin paneline giriş yapınız
- All in One Seo bölümünden "Sosyal Meta" sekmesini açınız.
- Çıkan sayfada, Varsayılan OG:Resim bölümünden dilediğiniz resmi seçebilirsiniz ya da url adresi girebilirsiniz.

Bundan sonra Facebook üzerinden paylaşılan yazılara ilgili resim çıkacaktır. Ayrıca o bölümde yani "image settings" kısmında gerekli kendinize özel ayarlar yapabilirsiniz. Bknz;

cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

CesuryureK adlı üyeden alıntı

- WP admin paneline giriş yapınız
- All in One Seo bölümünden "Sosyal Meta" sekmesini açınız.
- Çıkan sayfada, Varsayılan OG:Resim bölümünden dilediğiniz resmi seçebilirsiniz ya da url adresi girebilirsiniz.

Bundan sonra Facebook üzerinden paylaşılan yazılara ilgili resim çıkacaktır. Ayrıca o bölümde yani "image settings" kısmında gerekli kendinize özel ayarlar yapabilirsiniz. Bknz;

hocam yaptım sanırım cok teşekkür ederim az daha eklentiyi kalıracaktım.Son bir soru hocam sitem googlede cok geriledi acaba bu eklenti yüzündenmi 26 ekimden buna gidişatım iyi değil sanırım fusionda iken daha iyidi wp ye yeni yeni alıştım :(

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
Hayır, sitenizin gerilemesinin nedeni son Google güncellemeleri. All in Seo dememiz doğru olmaz. Sitenizi güncel tutmanızı, sosyal medya ile desteklemenizi ve abartmadan düzgün backlinkler almanızla siteniz yavaşça kendisine gelir. Zaten önemli olan, bu ve benzeri güncellemelerle gelen site sarsılmalarında, düşüşlerinde veya yükselmelerinde bu durumu bir artıya çevirmek. Bu yüzden sitenizin gerilediğini görüp, moral bozukluğu yapıp sitenizle ilgilenmezseniz sıkıntılar artacaktır. Aynı zamanda sürekli yukarıda söylediğim öneriler ve yaptığınız ekstra çalışmalarla sitenizin düzelmediğini gördüğünüzde pes etmemeniz gerekir. Kullanıcı odaklı içerikler sitenizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Kısa vadeli yaptığınız proje veya seo çalışmaları size ancak "kısa" sürede yarar sağlayacaktır.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

CesuryureK adlı üyeden alıntı

Hayır, sitenizin gerilemesinin nedeni son Google güncellemeleri. All in Seo dememiz doğru olmaz. Sitenizi güncel tutmanızı, sosyal medya ile desteklemenizi ve abartmadan düzgün backlinkler almanızla siteniz yavaşça kendisine gelir. Zaten önemli olan, bu ve benzeri güncellemelerle gelen site sarsılmalarında, düşüşlerinde veya yükselmelerinde bu durumu bir artıya çevirmek. Bu yüzden sitenizin gerilediğini görüp, moral bozukluğu yapıp sitenizle ilgilenmezseniz sıkıntılar artacaktır. Aynı zamanda sürekli yukarıda söylediğim öneriler ve yaptığınız ekstra çalışmalarla sitenizin düzelmediğini gördüğünüzde pes etmemeniz gerekir. Kullanıcı odaklı içerikler sitenizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Kısa vadeli yaptığınız proje veya seo çalışmaları size ancak "kısa" sürede yarar sağlayacaktır.

hocam bugüne kadar backling almadım hiç bedavalısından alsam mı acaba.seo çalışması hic yapmadım ama sitemi güncel tutmak icin çalışma yapıyorum sürekli dediğiniz tavsiyelere göre moralimi yüksek tutmam ve sabretmem gerektiğini anlıyorum.tavsiyelerin için cok teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al