wmaraci reklam
lidertakipci

GoodNews Temasını Almak İstiyorum.

3 Mesajlar 1.269 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba arkadaşlar;
ThemeForest üzerinde çok beğendiğim bir tema olan GoodNews'i almak istiyorum. Temanın demosunu kaynak alarak analizler yaptım.

GTMetrix

PageSpeed Insights

-

Pingdom

WebPage Test

WM Aracı

Oldukça tatmin edici istatistikler gibi geliyor. Kurulum sonrası ve içerikler girildikten sonra bu istatistiklerin daha da iyileştirilebileceğini düşünüyorum. Bu temayı düşünüyor olmamın sebebi, sade ve göz yormayan bir tema oluşu. Sizce bu temayı almalı mıyım? Farklı önerilerinizi de sunabilirsiniz.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
reklam

TeyzenTevfik TeyzenTevfik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
yanılmıyorsam forumdan technopat diye bir üye var yanlış yazmış olabilirim, o bu temayı kullandı bir ara, artısını eksisini ondan daha iyi öğrenebilirsin. umarım konuyu görür yardımcı olur.

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Temayı satın alıp, kurulumu gerçekleştirdim hocam.

Eksikleri;
Tema ile birlikte gelen Visual Composer ve Slider Revolution eklentileri sorunsuz kuruluyor fakat eklentileri etkinleştirmek için yeniden lisans kodu istiyor, yani ekstra olarak satın almaya yönelik.

Tema ile birlikte gelen Layer Slider eklentisi hiç bir şekilde kurulamıyor ve "Eklenti geçerli bir tanımlama bölümüne sahip değil." uyarısı veriyor.

Tema ile birlikte gelen Contact Forms 7 (Ninja Forms) eklentisi sorunsuz bir şekilde kuruluyor ve işlevini görüyor.

İlk mesajımda paylaştığım analiz değerlerinin yükseltilmesi adına forumdan bir arkadaşla anlaştım. O arkadaşın çevrimiçi olmasını bekliyorum. Gerekli düzenlemeleri, eklenti kurulumu, güvenlik ve seo ayarlamalarını yaptıktan sonra tecrübelerimi yeniden paylaşacağım.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al