wmaraci reklam

Google index + bir kaç soru...

11 Mesajlar 1.651 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

karakartal36 karakartal36 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar, sitemi açalı 3. Hafta oldu 1 hafta kadar düzenleme vs sonunda makale girişine başladım. Şuan 13 14 makalem var günlük 1 tane özgün ve yaots seo uyumlu yazmaya çalışıyorum. 2 gün önce adsense e başvuru yaptım dün kabul edilmiş yani yaklaşık 24 saatte onaylandı. Şimdi bu doğrultuda bir kaç soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
1- Wmaraci site analizi aracında sitemi analiz ediyorum google index sayısı hep sıfır çıkıyor bu normal mi? Değilse sorun neden kaynaklı acaba?
2- Dün siteme adsense üzerinden oto reklam eklemeyi açtım ve reklamlar görünmeye başladı ancak sabah temayı değiştirdim ve temayı değiştirince reklamlar kalktı. Bu durum normal mıdır ve manuel birşey yapmam gerekiyor mu? Yoksa beklemek mi gerek?
3- Adsense de reklamları oto yerleştirmeye devam etmeli miyim yoksa manuel mi eklemeliyim? Manuel derseniz tam olarak nasıl yapacağım onu bilmiyorum biraz değinebilir misiniz.
4- Sitemde hamilelik hesaplama, doğum tarihi hesaplama vs gibi araçlar var başka bir siteden aldım. Benim siteden veri girişi yapılıyor sonuç için araçları aldığım siteye yönlendirme yapılıyor. Sizce bu araçları kullanmak bana kullanıcı kaybettirir mi?
5- Siteme genel olarak bakıp eksik yada yapılması gereken birşey var mı yazabilir misiniz?
https://www.bebektr.com/Sitem

wmaraci
reklam

Makalecity Makalecity www.makalecity.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İçerik Hizmetleri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba

İndex zaman zaman sıfır çıkabilir normaldir. Tema değiştirdikten sonra reklamları kaldırıp tekrar yerleştirin. Oto reklam tavsiye etmiyorum. Saçma sapan yerlerde ve saçma sapan boyutlarda çıkabiliyor. Başka siteden veri çekmek de sitenizi yavaşlatabilir. Gördüğüm kadarıyla colormag teması kullanıyorsunuz. Masa üstü iyidir fakat mobil görünümde zayıf bir temadır.

İyi forumlar
karakartal36

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

yorumweb adlı üyeden alıntı

Merhaba

İndex zaman zaman sıfır çıkabilir normaldir. Tema değiştirdikten sonra reklamları kaldırıp tekrar yerleştirin. Oto reklam tavsiye etmiyorum. Saçma sapan yerlerde ve saçma sapan boyutlarda çıkabiliyor. Başka siteden veri çekmek de sitenizi yavaşlatabilir. Gördüğüm kadarıyla colormag teması kullanıyorsunuz. Masa üstü iyidir fakat mobil görünümde zayıf bir temadır.

İyi forumlar

İlginiz için teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi Colormag mobilde biraz zayıf özellikle menü görünümü konusunda ilerleyen zamanlarda sorun yaratacak gibi duruyor. İleride bir çok alt menü ekleyeceğim. Ekleyince üst menünün altında direk görünmeleri çok kötü olacak ama bakalım şimdilik pc için en hoş bu geldi olmasa değiştireceğim artık. Değerli yorumunuz için tekrardan teşekkür ederim

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
hocam siteniz gayet güzel hoş duruyor ama anasayfa tek yazı gozukuyor biraz boş gibi duruyor. Temanız colormag teması. Bu Hesaplamaları sağ sidebara koyabilirseniz. daha güzel olur. Hemde göze hitap eder. Adsense için size tavsiyem advanced ads eklentisidir. Ekstra olarak colormag temanızda özelleştirden anasayfaya reklam yerleştirebilirsiniz. Başka siteden ver çekmeniz size ziyaretçi kaybettirebilir. Aynı zamanda sitenizden link çıkışı yapmışta olursunuz.
karakartal36

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

birsevda adlı üyeden alıntı

hocam siteniz gayet güzel hoş duruyor ama anasayfa tek yazı gozukuyor biraz boş gibi duruyor. Temanız colormag teması. Bu Hesaplamaları sağ sidebara koyabilirseniz. daha güzel olur. Hemde göze hitap eder. Adsense için size tavsiyem advanced ads eklentisidir. Ekstra olarak colormag temanızda özelleştirden anasayfaya reklam yerleştirebilirsiniz. Başka siteden ver çekmeniz size ziyaretçi kaybettirebilir. Aynı zamanda sitenizden link çıkışı yapmışta olursunuz.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam önerilerinizi değerlendireceğim. Ana sayfa konusunda ben bi kaç tane slider eklemek istiyorum ama bi türlü istediğim şekilde birşey ayarlayamıyorum hep birşey eksik kalıyor. Megaslider, slider revolation gibi eklentileri denedim istediğim tarzda değil. Eğer istediğim gibi bi slider bulursam yazdığım makaleleri o slider aracılığıyla farklı başlıklar halinde ana menüye eklemeyi düşünüyorum.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

karakartal36 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam önerilerinizi değerlendireceğim. Ana sayfa konusunda ben bi kaç tane slider eklemek istiyorum ama bi türlü istediğim şekilde birşey ayarlayamıyorum hep birşey eksik kalıyor. Megaslider, slider revolation gibi eklentileri denedim istediğim tarzda değil. Eğer istediğim gibi bi slider bulursam yazdığım makaleleri o slider aracılığıyla farklı başlıklar halinde ana menüye eklemeyi düşünüyorum.

Colormag temasının kendı sliderı var. onu 1 kac yere koyabılıyorsunuz.
karakartal36

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Site analiz araçları bazen doğru göstermez var olduğu sunucu yoğunluğu yada iplerinin Google tarafından sürekli kullanıldığı için dogrulamaya düşmesi gibi sebeplerden sonuclar yanıltıcı olabilir

Eğer eklentisiz olarak reklam eklemesi yaptıysanız tema dosyalarının içine değiştirdikten sonra temayı reklamların kayıp olması gayet normal
karakartal36

kişi bu mesajı beğendi.

Webfaresi.net Beklerim

• Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

ümitünal adlı üyeden alıntı

Site analiz araçları bazen doğru göstermez var olduğu sunucu yoğunluğu yada iplerinin Google tarafından sürekli kullanıldığı için dogrulamaya düşmesi gibi sebeplerden sonuclar yanıltıcı olabilir

Eğer eklentisiz olarak reklam eklemesi yaptıysanız tema dosyalarının içine değiştirdikten sonra temayı reklamların kayıp olması gayet normal

Hocam eklenti kullanmadım kendim de eklemedim direk adsense üzerinden oto reklama izin verdim 10 dk sonra reklam görünmeye başladı ama dediğim gibi temayı değiştirince kayboldu. Sanırsam işlemi yenilemem lazım ama manuel ekleme yapacağım artok

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
siteni daha önce görmüştüm, instagramdan beni de takip etmişsin :)

1-siten gerçekten index almamış hiç. ama normal sen göndermediysen google'ın fark etmesi zaman alır.
2-adsense de gelir dert etme o kadar manuel kodlar ekleyip kontrol et,

iyi çalışmalar.
karakartal36

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Crypto Trader
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

siteni daha önce görmüştüm, instagramdan beni de takip etmişsin :)

1-siten gerçekten index almamış hiç. ama normal sen göndermediysen google'ın fark etmesi zaman alır.
2-adsense de gelir dert etme o kadar manuel kodlar ekleyip kontrol et,

iyi çalışmalar.

Önerileriniz için teşekkür ederim hocam instagram ismi neydi bu arada :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al