wmaraci reklam

güncelleme sonrası wp-admin login olamıyorum

12 Mesajlar 2.542 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

macitweb macitweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

yemrekoc adlı üyeden alıntı

Çözüm; Wordpress veritabanı InnoDB olarak yapılandırılmış tablolar içeriyorsa sadece okuma izni verirler. Bunun Hem yazma hemde okuma olarak değiştirmeniz için MyISAM olarak tabloları ayarlamanız gerekmektedir.

1- Örnek Sorunlu tablo wp-options.sql bu tabloyu ilk önce dışa aktar ile yedekliyoruz sonra tabloyu drop ediyoruz.

2- Yedeklediğimiz tablo içinde InnoDB kelimesini arıyoruz ve yerine MyISAM yazıyoruz 1 adet oluyor genelde ve tekrar tabloyu içe aktar ile import ediyoruz hepsi bu.

Usta ben veritabanında bir değişiklik yapmadım akşam yattım sabah kalktım şimdi giremiyorum, şimdi indirdim veritabanını baktım InnoDB sadece paragrafta geçiyor yani kod olarak kullanılmıyor. Motor yine MyISAM olarak gözüküyor

wmaraci
reklam

yemrekoc yemrekoc Php Dev. Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 29 / 42
  • Ticaret 5, (%100)
Son Güncellemede veritabanında değişiklik yapabiliyor wordpress ondan dolayı benimde 3 gün önce başıma geldi bu şekilde çözdüm.

Ek Olarak:

macitweb adlı üyeden alıntı

Usta ben veritabanında bir değişiklik yapmadım akşam yattım sabah kalktım şimdi giremiyorum, şimdi indirdim veritabanını baktım InnoDB sadece paragrafta geçiyor yani kod olarak kullanılmıyor. Motor yine MyISAM olarak gözüküyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al