wmaraci reklam

Hangi kullanıcı eklentisi?

7 Mesajlar 693 Okunma
wmaraci reklam

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Siteme üyelik eklentisi düşünüyorum. Ücretli üyelik acıcağım. Benim icin en önemli özellik bazı kategorilerin yazılarına üye olanlar ulaşsın. Ve birde görüntüsü anasayfada haber başlığı ve yazısı cıkıcak konu icine girince sadece üyelerimize mahsustur denicek şekilde sistemi ayarlayabilir miyim? Yine bu dediğim şeyleri wp kullanıcı modülü kendisinden olan ile yapmak mümkünmü. Nasıl bir yol izlemeliyim.?

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
Ben bir tane kullanıyorum. İstediğiniz böyle bir şey mi? Buradan kontrol edin isterseniz.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

wpdenizi adlı üyeden alıntı

Ben bir tane kullanıyorum. İstediğiniz böyle bir şey mi? Buradan kontrol edin isterseniz.

İyi geceler abi eklentinin nasıl özellikleri var ayrıca üyelikli eklenti ve fiyatları inceledim. Cok güzel tam siteme yakışacak örnek olmuş 12 si geldiğinde t tnet aktif olacak üyelik eklentinizde dediğim özellikler mevcut mu acaba paylaşırsanız denemek isterim. Hayırlı geceler. Calışmalarınızı ve sitezi takip ediyorum. He ne kadar altılı ganyan oynamasam da site 👍
wpdenizi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
cuneytsonmez Eklenti ile istediğin kadar üyelik planı oluşturabilirsin. İster ücretli, ister ücretsiz üyelikler oluştur. İstersen içeriğin tamamını sadece üyeler görebilir, veya belli kısımlarını.
Yada içeriğin bir kısmını 3 aylık üyeler görebilirken, bir kısmını da sadece 1 yıllık üyeler görebilir.
Çok fazla özelliği var buraya yazmakla bitmez.
Ben sitemde paylaştım, istersen dener bakarsın. Kolay gelsin.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

cuneytsonmez Eklenti ile istediğin kadar üyelik planı oluşturabilirsin. İster ücretli, ister ücretsiz üyelikler oluştur. İstersen içeriğin tamamını sadece üyeler görebilir, veya belli kısımlarını.
Yada içeriğin bir kısmını 3 aylık üyeler görebilirken, bir kısmını da sadece 1 yıllık üyeler görebilir.
Çok fazla özelliği var buraya yazmakla bitmez.
Ben sitemde paylaştım, istersen dener bakarsın. Kolay gelsin.

Kıymetli abim deneyeceğim sormak istediğim bu eklenti ile bir kategoride misal kategoride deneme testi olacak on tane birincisi tüm herkese acık birinci testten sona o kategorideki testler sadece üyelere acmak istiyorum. Robot tx dosyası ile işlem yapılmalı imiş bi kac yerde okudum kullanıcı profillerini googleye kayıt ettirmeyin site cöp oluyor dendi.

Son bi şey daha mesela haberin title ve öne cıkan resmi sitede herkese acık olsa giren tıklayınca o yazıya uyarı verip ücretli üyelik kısmıdır diye ibarede konabilir mi? Bilgi verirsen cok Makbule gecer değerli abim. Paylaşım icinde teşekkürler.

• Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
cuneytsonmezRobot TEXT dosyası ile işlem yapmak gerekli diyenler çok biliyor olmalı. Benim sitemde şu anda 261 üye var. Zaman içinde toplam üyeliklerin sayısı binlere ulaştı. Ben daha üyeliklerin indekslendiğini görmedim.

Haberin başlığı, öne çıkan görsel falan istediğin gibi gösterebilirsin. Hatta içerikden bazı pasajları da göster istersen.

Dediğin test bölümünü ücretsiz, sonraki aşamaları ücretli üyelere göster. Nasıl istersen yap. Kısa kod kullanarak veya genel ayarları kullanarak, dilediğini yapabilirsin.

Ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Denersin, beğenmezsen kullanmazsın.Başka ne söyleyeyim.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

cuneytsonmezRobot TEXT dosyası ile işlem yapmak gerekli diyenler çok biliyor olmalı. Benim sitemde şu anda 261 üye var. Zaman içinde toplam üyeliklerin sayısı binlere ulaştı. Ben daha üyeliklerin indekslendiğini görmedim.

Haberin başlığı, öne çıkan görsel falan istediğin gibi gösterebilirsin. Hatta içerikden bazı pasajları da göster istersen.

Dediğin test bölümünü ücretsiz, sonraki aşamaları ücretli üyelere göster. Nasıl istersen yap. Kısa kod kullanarak veya genel ayarları kullanarak, dilediğini yapabilirsin.

Ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Denersin, beğenmezsen kullanmazsın.Başka ne söyleyeyim.

şuan indirdim deneme yanılma yolu ile evet öğrenilebilir ama fazla bir bilgim yok kaş yaparken göz cıkarmamak adına sordum teşekkür ederim tekrardan abi takipteyim eklentiyi birazdan kuracağım.
wpdenizi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al