wmaraci reklam

hangi seo eklentisi kurulmalı

14 Mesajlar 1.259 Okunma
wmaraci reklam

woebegon woebegon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek English Language and Literatur
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Wordpress için hangi seo eklentisi kurulmalı?
Yoast ve rankmath üzerinden çok fazla duruluyor fakat kararsız kaldım? Beni aydınlatabilecek var mı?

İngilizce-Türkçe çeviri yapılır...
wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Hocam herkes Yoast'çı olmuş. Ben All in One SEO kullanıyorum, Yoast'a geçersem bir gün içinde tüm sıralamalar her şey şaşıyor. O yüzden esir kaldım All in One SEO'ya.

alihanysl2 alihanysl2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yoast seo premium derim hocam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Defalarca açıklandı aslında. Hiç birinin diğerinden farkı yok. Hepsi temelde aynı görevi görüyor. Burda dikkat etmeniz gereken nokta hangisine daha alışkınsınız, hangisi ile daha rahat çalıştığınızı düşünüyorsunuz. Buna göre seçim yapmak daha doğru bence.

Özellikle mevcut kurulu bir seo eklentiniz varsa, siteniz aktif olarak yayında ve organik trafiğiniz varsa seo eklentisini değiştirmek ciddi zararlarla sonuçlanabilir. Böyle bir durumdaysanız eğer mevcut eklentinizin diğerlerinden farklı olmadığını hatırlayın.

Ben Rankmath daha komplike bir eklenti olduğu için ekstra eklenti kullanımını azaltmak düşüncesiyle rankmath tercih ediyorum.
birsevda Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
SEO eklentisinden ne beklediğiniz önemlidir. Seo ayarlarını iyi yapılandıramadığınız sürece hangisini kulllandığınızında bir önemi yok aslında. En iyi kişisel gelişim kitabının "Alice Harikalar Diyarında" masalı olduğunu kim tahmin edebilirdi. Sıradan bir masal olarak bakılmasına rağmen aslında içinde yapılacak tüm işler için etkili olan bir söz dizimi vardır. Yol ayrıma geldiğinde Alice, tavşana der ki "hangi yoldan gitmeliyiz" Tavşanda "Nereye gideceğini bilmiyorsan hangi yoldan gittiğinin bir önemi yoktur" der.

Sizin sitenizde kullanacağınız Seo eklentisinden beklentiniz nedir? Profesyonel ayarlar, üst düzey bir beklenti ve sonuç hedefi gerektirir. Bu sadece eklenti ayarları yapılandırması ile olmaz. Uzun soluklu araştırmalar, kelime ve kelime dizinleri bulmanız gerekir. Bunlarla ilişkili özgün içerikleriniz olmalıdır.

Sıradan bir uygulama için YOAST yeter, yeşil ışığı yaktığınızda orta seviye bir seo çalışmasını yapmış oluyorsunuz.
Yoast ın pro su, Bir iki çok kritik özellik haricinde RankMath in free si düzeyindedir. Piyasada en üst free seo eklentisi RankMath, yapılandırabildiğinizde iyi verim alabilirsiniz.
sterk birsevda Durotan

kişi bu mesajı beğendi.

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Gerekeni tolhur ve enerjiveguc Soylemiş. Bizede Teşşekur etmek düşer.
enerjiveguc webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

TanerG TanerG Web Yazılım Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Yenilenmeyen tek düze sayfalar için All in One Seo öneriyorum onun dışında sürekli yenilenen içerik girilen blog gibi siteler için Yoast Seo kullanmanızı öneririm.

woebegon woebegon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek English Language and Literatur
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 1, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

SEO eklentisinden ne beklediğiniz önemlidir. Seo ayarlarını iyi yapılandıramadığınız sürece hangisini kulllandığınızında bir önemi yok aslında. En iyi kişisel gelişim kitabının "Alice Harikalar Diyarında" masalı olduğunu kim tahmin edebilirdi. Sıradan bir masal olarak bakılmasına rağmen aslında içinde yapılacak tüm işler için etkili olan bir söz dizimi vardır. Yol ayrıma geldiğinde Alice, tavşana der ki "hangi yoldan gitmeliyiz" Tavşanda "Nereye gideceğini bilmiyorsan hangi yoldan gittiğinin bir önemi yoktur" der.

Sizin sitenizde kullanacağınız Seo eklentisinden beklentiniz nedir? Profesyonel ayarlar, üst düzey bir beklenti ve sonuç hedefi gerektirir. Bu sadece eklenti ayarları yapılandırması ile olmaz. Uzun soluklu araştırmalar, kelime ve kelime dizinleri bulmanız gerekir. Bunlarla ilişkili özgün içerikleriniz olmalıdır.

Sıradan bir uygulama için YOAST yeter, yeşil ışığı yaktığınızda orta seviye bir seo çalışmasını yapmış oluyorsunuz.
Yoast ın pro su, Bir iki çok kritik özellik haricinde RankMath in free si düzeyindedir. Piyasada en üst free seo eklentisi RankMath, yapılandırabildiğinizde iyi verim alabilirsiniz.

tüm yorumları okudum. ve sizin dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum teşekkürler.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

İngilizce-Türkçe çeviri yapılır...

ajgiel ajgiel crackzzers.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisliği öğrenc
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle Rank Math Seo Öneriyorum hocam. Aslında bütün seo eklentileri birbirlerine benzer ama rank math ı ayıran notka şu ; 100 üzerinden bir puanlama sistemi var senin keywords u yazı içinde ne sıklıkla kullandığını, url içinde olup olmadığını, yazı uzunluğunu vb kısaca seo kriterlerini yorumluyor, şunu ekle bunu çıkar tarzı öneriler veriyor. Seo işlerinde yeniyseniz yada detaylı güzel bir eklenti arıyorsanız tercih edilebilir, üstelik tamamen ücretsiz elementor vb desteğide var. Ben kendi sitemde kullanıyorum fazlasıyla memnunum

trhava trhava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek basın mensubu
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 26 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
Yoast seo hocam 4 sitem var sorun yaşamadım daha

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al