wmaraci reklam

İçerik; analize katılın.

8 Mesajlar 1.561 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

06WUU 06WUU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
Hemen hemen hepimiz kendi alanımız da özgün içerikler üretmeye çalışıyoruz. Bunu yapmamızda ki amaç tabiki hem ziyaretçi çekebilmek hem de faydalı olabilmek. Kodlarımızı yazarken ve tasarım yaparken sıkıntı olmuyor ama özgün içerikte hem zamanımız daha fazla gidiyor hem de daha fazla emek veriyoruz. Benim analizlerim bu yönde. Sizlere sormak istediğimse bu analizime ekleyebilecekleriniz ve içerik üretirken nasıl taktikler izlemeliyiz. Bilgilerinizi paylaşırmısınız.

Web Project Master | {Good Code}
wmaraci
reklam

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
En babasi bot ben bunu anladim. Binlerce link olsun illaki hit gelir diye tahmin ediyorum. Özgün makale eskidendi suan binlerce site doldu ve hepsi ozgun makale yazmaya çalışıyor.

• Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
Benimkinden farklı tecrübe edilmiş bir analiz yaptın. Botlar toplar hitlerinde action yaşarsın belki bir müddet. Ama spam tehlikesi doğurabilir. Özgün makale eskidendi demissin. Özgünlük hiçbir zaman eskimez. Ama tabiki tecrübelerin var belki bugüne kadar kendi taktiklerinle spama düşmemiş olabilirsin ama sen yinede dikkatli olmalısın.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
ben şu kısacık yaşanmışlığımda bile bu site işlerinden çok sıkıldım artık sadece bi kenardan izliyorum bu güne kadar yazdıkta ne oldu google zengin oldu :D allah izin verirse youtubede sakin bir kanala taşınacağım ayrıca artık insanlar okumuyor izlemek istiyor buda bir bilgi ...
06WUU

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

wpdenizi wpdenizi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 36 / 152
  • Ticaret 1, (%100)
O kadar garip bir konu ki bu aslında, aşağı tükür sakal, yukarı tükür bıyık. Özgün içerik oluşturmak için neler yapmak gerektiğini yazdım. BURADAN okunabilir. Ama bir başka yönü daha var bu işin, ÖZGÜNLÜK ASLINDA NEDİR? sanırım sorunun cevabı, bu iki konunun karması olsa gerek.
06WUU ehades

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 42 / 70
  • Ticaret 0, (%0)
wpdenizi teşekkürler.

ahmetp ahmetp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 39 / 144
  • Ticaret 1, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

ben şu kısacık yaşanmışlığımda bile bu site işlerinden çok sıkıldım artık sadece bi kenardan izliyorum bu güne kadar yazdıkta ne oldu google zengin oldu :D allah izin verirse youtubede sakin bir kanala taşınacağım ayrıca artık insanlar okumuyor izlemek istiyor buda bir bilgi ...

dünyadaki 6 milyar insanı nasıl genelliyorsunuz aklım almıyor. belki kendinize bakarak bazı çıkarımlar elde ediyorsunuz. yani izlemek daha zevkli gibi. ama her insan bir değil. ayrıca her insanın her anı da bir değil.

sabah kalkar kalmaz okumayı severim. akşam bir şeyler izlemeyi severim. yatmadan önce de yine okumayı severim.

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
ahmetp çoğu kişi diye değiştirelim o zaman. Günümüzde malesef okuma alışkanlığı çok az. İnterneti çoğunluklu genç ve küçük nüfusun kullandığını düşünürsek izlemeye dayalı içeriklerin daha çok tutulması normal.
06WUU

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al