freelance iş ilanları

İlginç bir sorunum var..

6 Mesajlar 946 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

muhdelibas muhdelibas WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, kişisel blogum için tema yaparken bir sorun farkettim, şöyle ki, mesel x kategorisine örnek bir yazı ekliyorum, yazı düzenlediğim single.php ye uygun güzel bir şekilde açılıyor, y kategorisini açıyorum o da öyle normal, ama z kategorisine bir yazı ekliyorum, yazıda sidebar yok benzer yazılar bozuk vesaire.. Bazı kategorilerdeki yazılar bozuk çıkıyor, iki tane single.php olmadığından işin içinden çıkamadım kategoriyle ne alaka beynim yandı

Ek Olarak: Neyse çözdüm arkadaşlar sağolun :)

bu php acaip bişey :D

wmaraci
reklam

AshiL AshiL Elektrik Teknikeri Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 56 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Her hangibi bir bir yardım konusu açtığınızda lütfen konuyu düzenledi iseniz nasıl yaptığınızı ve çözümünü anlatırsanız aynı hata ile karşılaşa bilecek arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.
TolgaYilmaz HmmtYzc hozturk

kişi bu mesajı beğendi.

https://cetirdek.com Webmaster Forumu..

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)

AshiL adlı üyeden alıntı

Her hangibi bir bir yardım konusu açtığınızda lütfen konuyu düzenledi iseniz nasıl yaptığınızı ve çözümünü anlatırsanız aynı hata ile karşılaşa bilecek arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.

Çözümü benim kodlama tarzıma göre olduğu için anlatsam anlaşılmaz, özgün bir tasarım olduğu için yani... Böyle bir hatayla karşılaşan olacağınıda sanmam. Ha bunları yazana kadar çözümü yazsaydın dersen uzun karışık biraz. Buna benzer bi sorunu olan olursa bu konuda ismimi alıntı yaparak yazsın ben her zaman buralardayım yardımcı olurum, sorun genel bir sorun değil nadir görüncek bişey. teşekkürler.

AshiL AshiL Elektrik Teknikeri Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 56 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
bu gün varız yarın yokuz hic birimiz kalıcı değiliz yaptıklarımız ve bıraktırlarımızdır sadece kalıcı olan sen benim onun bunun kimsenin burda olma garantisi yok lakin site kapanmadığı süretçe konular kişi ile birlikte silinmiyor ;) Hatanın sonucu senin kodlamandan kaynaklana bilir doğrudur forumda senin olayına benzerine çok rastladım senin yazdığın foruma denk geldi anlatmak istediğim.

https://cetirdek.com Webmaster Forumu..
wmaraci
wmaraci

Paraphe Paraphe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Muhdelibas benzer problemi bende yaşıyorum.
Örneğin x yazıyı açtığım zaman herşey normal sayfadaki düzen sidebar v..s yerli yerinde görünüyorken y yazıyı açtığım zaman sidebar aşağıya kaymış ve div taşmaları söz konusu.Çözüm nedir anlatırsan sevinirim.

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)

Paraphe adlı üyeden alıntı

Muhdelibas benzer problemi bende yaşıyorum.
Örneğin x yazıyı açtığım zaman herşey normal sayfadaki düzen sidebar v..s yerli yerinde görünüyorken y yazıyı açtığım zaman sidebar aşağıya kaymış ve div taşmaları söz konusu.Çözüm nedir anlatırsan sevinirim.

Benzer yazılar varsa onun kodlarıyla oynayin veya kaldirip deneyin hepsi duzelecekmi diye

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al