wmaraci reklam

İndex Kategori Kod İstek Lütfen İçeri...

3 Mesajlar 630 Okunma
wmaraci reklam

MaxTy MaxTy fullfilmindir.gen.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba, ben şimdi şöyle bi kod istiyorum aslında bende vardıda bulamıyorum arşivimden şimdi film sitemde anasayfa'da bütün konular yanyana gösteriyor yani yabancı filmler, yerli filmler, yerli diziler, yabancı diziler bunların hepsi bir arada ama ben Yabancı filmlerin tek olmasını istiyorum ve onun altına Yerli Diziler'i koymak istiyorum ama sadece o kategorilerin konuları olacak ve bir araya girmeyecek sitemi veriyim ben bi bakın böyle anlatamadım, turkcefilmizle.gen.tr inş anlamışsınızdır lütfen destek..

www.fullfilmindir.gen.tr
wmaraci
reklam

DostAjans DostAjans Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek internet
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 21 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
Nokta filan koyup bir boşluk filan bıraksaydınız. Bir nefeste okudum yazınızı ve hiçbirşey anlamadım :)

MaxTy MaxTy fullfilmindir.gen.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 2, (%100)

DostAjans adlı üyeden alıntı

Nokta filan koyup bir boşluk filan bıraksaydınız. Bir nefeste okudum yazınızı ve hiçbirşey anlamadım :)

Aynen bende anlamadım ya şimdi ben mesela bakın şimdi ; http://ddizi.com/ buraya girin şimdi son eklenen videolar yazıyo dimi sonra aynı hizada aşağıda en çok izlenenler yazıyo ve ben kendi sitemde şöyle yapmak istiyorum Son eklenen Videolar yerine Yabancı Fİlmler, en çok izlenenler yerine Yerli Dizileri yapmak istiyorum yani indexte ayırmak istiyorum kategorileri hepsi iç içe olmasın anlatabildim mi bu sefer :/

Ek Olarak: Neyse aradığım kod buydu : have_posts()) :
$recent->the_post();?> buldum konu kilit :)

www.fullfilmindir.gen.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al