wmaraci reklam

KAPANABİLİR. CloudFlare etkinleşince JS kodlarında problem.

13 Mesajlar 1.636 Okunma
wmaraci reklam

heyman heyman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

şirketimiz için kurduğumuz bir temada sepette problem yaşıyoruz. Normalde "masaüstü versiyonunda sepet üzerine fare gelince açılır menü gelir sepet içeriği, toplamı, ödeme ve sepet linkleri yer alıyordu."
"mobil versiyonunda ise sepete basınca sağdan açılır menü içerisinde gene aynı şekilde sepet listelenirdi." cloudflare sıkıştırmalarından sonra sepetin javascript kodlarını bozmuş sanırım. nasıl düzeltebileceğimi bilen var mı ?
ya da header kısımlarında başka kullanabileceğim bir sepet eklentisi vs. var mıdır ?

wmaraci
reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
cloudflare içindeki minify tarzı bir yer var onları kapatarak denermisiniz? bazen tema ile çakışma yapıyor. yaptıktan sonrada cloudflare içinden cacheyi temizleyiniz ve browser içindende.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Aslında wp cloudflare super page cache eklentisiyle detay ayar yapılabiliyor. Özellikle woocommerce için oldukça kolay kullanisli bir eklenti olduğunu düşünüyorum.

https://wordpress.org/plugins/wp-cloudflare-page-cache/

---- Edit: Ekleme

Hatta bahsettiğim eklentinin woocommerce için özel bir alanı da mevcut. Şöyle bir ufak ekran görüntüsü ekleyeyim biraz daha anlaşılır olsun:

vitiktom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

lastpavel adlı üyeden alıntı

cloudflare içindeki minify tarzı bir yer var onları kapatarak denermisiniz? bazen tema ile çakışma yapıyor. yaptıktan sonrada cloudflare içinden cacheyi temizleyiniz ve browser içindende.

ilginiz için teşekküre derim, bunları denedim fakat gene aynı şekilde sepete tıkladığımda hiçbir işlem yapılmıyor. bildiğiniz header'a gömebileceğim, sepette olan içeriği "1 - 2 gibi gösterebilen" tıklayınca açılır menü veren bir eklenti vs var mıdır ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Aslında wp cloudflare super page cache eklentisiyle detay ayar yapılabiliyor. Özellikle woocommerce için oldukça kolay kullanisli bir eklenti olduğunu düşünüyorum.

https://wordpress.org/plugins/wp-cloudflare-page-cache/

---- Edit: Ekleme

Hatta bahsettiğim eklentinin woocommerce için özel bir alanı da mevcut. Şöyle bir ufak ekran görüntüsü ekleyeyim biraz daha anlaşılır olsun:

ilginiz için teşekkür ederim, fakat hiçbir yararı olmadı. ve bu eklentiyi kurup güncellemeleri yaptıktan sonra url sonlarına "?swcfpc=1" gibi bir ibare gelmeye başladı. bu nedir bilginiz var mı ?

• Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

heyman adlı üyeden alıntı

ilginiz için teşekkür ederim, fakat hiçbir yararı olmadı. ve bu eklentiyi kurup güncellemeleri yaptıktan sonra url sonlarına "?swcfpc=1" gibi bir ibare gelmeye başladı. bu nedir bilginiz var mı ?

Faydalı olmamasına üzüldüm. Açıkçası başka bir fikrim yok. Rocket loader aktifse kapatmayı deneyebilirsiniz.

Ilgili parametre giriş yapan kullanıcı (yalnızca admin) önbelleğini ayırt edebilmek için var. Gizli sekmeden kontrol ederseniz parametrenin olmadığını görebilirsiniz.

• Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Aslında öğeyi incele dediginizde console kısmında ki hatalara göz atmakta çözüm olabilir. Belki Başka bir eklenti tarafından iki defa cache alması gibi bir durum vardı.

• Üyelik 03.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Faydalı olmamasına üzüldüm. Açıkçası başka bir fikrim yok. Rocket loader aktifse kapatmayı deneyebilirsiniz.

Ilgili parametre giriş yapan kullanıcı (yalnızca admin) önbelleğini ayırt edebilmek için var. Gizli sekmeden kontrol ederseniz parametrenin olmadığını görebilirsiniz.

RL açıktı kapattım gene olmadı.. o kısmı da çözmüştüm, teşekkürler tekrardan
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Aslında öğeyi incele dediginizde console kısmında ki hatalara göz atmakta çözüm olabilir. Belki Başka bir eklenti tarafından iki defa cache alması gibi bir durum vardı.

https://img.ssyukle.com/image/uu8xT

linke ss attım, anlıyorsanız yardımcı olabilir misiniz ?

• Üyelik 03.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
yok mu yardım edebilecek kimseler...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al