wmaraci reklam
lidertakipci

Listeme ve diğer problemlerim

3 Mesajlar 431 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Selamlar,
Örneğin bilgisayar kategorisi. Bu kategoride bilindiği üzre en son hangisi yazıldıysa(veya ilk) o en sonda yer alıyor. Siteye giren en güncel'ini görüyor. Fakat ufak bir kodlama ile istediğimiz konuları o kategoride en başa çekmek mümkün mü ? Örneğin o yazıyı düzenle dediğimizde bir yere bir tik koyarak en başta çıkmasını sağlayabilir miyiz ?

Puanlama eklentilerini hepimiz biliyoruzdur. Yazıların altında puan çıkıyor kullanıcılar puanlarını veriyor ve anasayfadada bu puanlar listeleniyor. Acaba bunu yoruma dayalı yapabilmemiz mümkünmü ? Yani puanlamayı yorum ile birlikte yapacak birşey benim sorduğum. Her yorum yapanın yorumunun altında puanlaması yer alacak ve yine eski sistemdeki gibi bunlar bir yerde toplanacak.

Bir diğer problemim ise foursquare. Buradan verileri nasıl çekebilirim acaba? Rss hakkında hiç tecrübem yok. Şimdi ben bunların rss kodlarını alsam olurmu ? Ben sadece bilgisayarcıda bulunanları veya kaç kişinin oraya gittiği verisini çekmek istiyorum.

Bir türlü bulamadım bu facebook, twitter aracılığı ile yorum getirmeyi sağlayan yorum eklentisini.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
$my_query = new WP_Query('orderby=comment_count&showposts=5');
while ($my_query->have_posts()) : $my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;
?>

En çok yorum alan 5 yazınızı Bu şekilde gösterebilirsiniz. Göstermek istediğiniz yerde yer alan

koduyla değiştirin

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Yazınıza ithafen yazıyorum; Yorum yapan kişi ismi, mail'i ve mesajı yazdıktan sonra altında bu puanlama sistemi yer alacak. Yani yorum yapan kişi yorumu yaptığında yorum listelemesinde yaptığı puanlama da yer alacak. Sonra 5 kişi mi yorum yaptı bu 5 kişinin yorumları 5 yıldız mı indexte bu yıldızlar 5 adet gözükecek.

Ek Olarak: Şöyle bir şeyden bahsediyorum;

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al