freelance iş ilanları

Litespeed aktif ama hız testi sonuçlarım hep aynı

22 Mesajlar 2.525 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
agasarts61 haklısın bazen bazı şeyleri kendimiz çözmemiz lazım ama ya ya iş gereği ya da gerçekten bilmezliğin verdiği zorluk insanları benim gibi bu duruma itiyor. Ben çok uğraştım çözümünü bulamadım. Birini tuttum mafetti sonrasında düzeltmeye uğraştım eski haline getirdim ama yetmedi malesef.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
reklam

mizraklar mizraklar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Elektronik Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 34 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

agasarts61 adlı üyeden alıntı

bilgi evrenseldir. bizim insanımızda bu var avrupada kimsede görmedim sadece müslüman coğrafyasında bunu görüyorum.adam, mühendisler avrupada onlarca bin dolar para harcıyor wordpress yazıyor.bizimkilerde bi ayarı, bi eklentiyi ne bilim önmsiz gereksiz birşey için hemen paraya giriyorlar.adam koca bi ekiple yıllarca bi sistem kodlamış emek vermiş. büyük düşünmüyoruz hiçbirimiz..ctnbckci

Merhaba
Büyük düşünmek üretmektir. Hazır sistem kullanmak kolaycılıktır. adamlar yazıyor evet güzel iş de çıkarıyor özellikle kodlama bilmeyen ve kolaycılar için büyük nimet.
Bizim insanımız hazırı sever üretmeye gelince yok bizim insanımıza göre değil.
Koca internet ortamında kaç kişi var üreten ve yabancı siteleri elden geçiren çok azdır emin olun.

Bir zamanlar .NET ci kardeşlerimizde php ye bir sürü laf söylüyordu öyle olur mu oda yazılım dilimi felan filan yurt dışında adamlar php ile ne işler bitiriyor. Bizimkiler alışmış windowsa lisans ödemeye (hişş bırakın devam etsinler uyandırmayın haa :p)
neyse bir wp nerelere geldi :cool:

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al