wmaraci reklam

Mobilden yorum yapılmıyor

2 Mesajlar 439 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PasifikYob PasifikYob WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek OOP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bir süredir mobilden giriş yapıldığında sitede yorum yapılamıyor. Eklenti olarak Jetpack ve woocommerce kurulu.

Eklenti ve tema güncellemelerini bekledim ama düzelme olmadı. Daha önce bir sayfaya yorum yapıldığında başka fakat hep aynı konunun altına yorum gidiyordu. O konuyu sildim. Şimdi yorum yapılamıyor. Tekrar hatırlatmak isterim, sorun sadece mobil kullacilari için var.

wmaraci
reklam

eTrade eTrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Müdahelen sorunu büyütmüş. Tam bir stres kaynağı kendimi senin yerine koyunca üzüldüm...

Eğer mobil yorum trafiğin düşükse hiç olmazsa geçici olarak bir pluginle bu sorunu bypass edebilirsin.

Geçici çözüm olarak:
Sildiğin konuyu geri getirme şansın varsa getir. Kurtarıyorsa sadece editörlere görünecek şekilde yayında tut. Olmazsa için boşalt ve tarihini en eski konunun da altına inecek şekilde değiştir.

Copy or Move Comments eklentisini kur ve gelen yorumları ilgili konularına günde birkaç kez taşı.

Bunu manuel olarak cPanel'den gireceğin PHP veritabanı yöneticisinden de yapmak mümkün. Lazımsa nasıl yapıldığını yazabilirim ama zaman alır uğraşmazsın.

Konuyu geri getiremiyorsan fakat yapılan mobil yorumlar, yorumlar bölümünde görünüyorsa, PHP veritabanı yöneticisinden bu yorumlardan birinin bağlı olduğu konunun nosuna bak. (Nasıl yapıldığını yazabilirim.) Yeni bir konu yaratıp bunu nosunu değitirip o hayalet konunun yerine geçirmeye çalış.

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al