wmaraci reklam
lidertakipci

Ne teması yapsam daha iyi olur?

22 Mesajlar 2.477 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Sskgunlugu Sskgunlugu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)
Arkadaşlar artık kendimi wordpress temadada geliştirmek istiyorum.

Tema yapıcam elimden geldiğince. Daha sonra çekilişle wmaracidan 2 kişiye hediye edilecektir..

Ama ne teması yapsam karar veremedim? Sizce hangi tema daha tutar sizce?

Elinde kendi yaptığı site tasarımı olan varsa benle iletişim kursun iş yapabiliriz belki beraber.

wmaraci
reklam

May May Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)
İlk temanda başarıyı eldetmeyi planlama. Belli bir birikimin oluştuktan sonra satılacak temalar yaparsın. Emeklemeden koşmaya çalışma

kişi bu mesajı beğendi.

AvsarAlperen AvsarAlperen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster , Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 30 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
kişisel blog teması piyasada çok olmasına rağmen kaliteli olanları nadir çok aranıyor dediğim gibi kişisel blog teması

• Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

May adlı üyeden alıntı

İlk temanda başarıyı eldetmeyi planlama. Belli bir birikimin oluştuktan sonra satılacak temalar yaparsın. Emeklemeden koşmaya çalışma

Hocam sakin :) Tamam ilk tema olacak ama web birikimim var. İllada satıcam diye birşey yok. Önemli öğrenmek ve öğrenirken pişmek :)

Ek Olarak:

mekanimiz adlı üyeden alıntı

kişisel blog teması piyasada çok olmasına rağmen kaliteli olanları nadir çok aranıyor dediğim gibi kişisel blog teması

Bence fazlasıyla yapıldı, artık doydu insanlar kişisel blog temalarına sanki? Ama fikrini değerlendirecem

Ek Olarak:

mekanimiz adlı üyeden alıntı

Dostum temanda tekil sayfada bir sıkıntı var sanırım. Karakter hatası.

Şu şekilde çıkıyor:

Buna benzer di�er yaz�lar :
Maalesef, benzer yaz� bulamad�k

wmaraci
wmaraci

emreozalp emreozalp KorGeneral Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
bende ilk temanı dağıtmanı öneririm tabiki üst düzey bişey çıkarsa neden satılmasın.. kendi bloğuma temayı yeni yaptım eskiden trendblog kullanırdım ama sıkıldım, çok büyük onda herşey.. herneyse aslında bana kalırsa piyasadaki birçok temadan güzel ama ilk temam olduğu için dağıtacağım . ikinci temam üzerinde çalışmalara başladım şuan.. ben blogdan çok güzel bir film veya dizi teması yapmanı öneririm bu ara bu işlerle uğraşam çok ve gördüğüm kadarıyla pek uğraşan yok..

Emre Özalp Kişisel Web Sitesi

• Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

emreozalp adlı üyeden alıntı

bende ilk temanı dağıtmanı öneririm tabiki üst düzey bişey çıkarsa neden satılmasın.. kendi bloğuma temayı yeni yaptım eskiden trendblog kullanırdım ama sıkıldım, çok büyük onda herşey.. herneyse aslında bana kalırsa piyasadaki birçok temadan güzel ama ilk temam olduğu için dağıtacağım . ikinci temam üzerinde çalışmalara başladım şuan.. ben blogdan çok güzel bir film veya dizi teması yapmanı öneririm bu ara bu işlerle uğraşam çok ve gördüğüm kadarıyla pek uğraşan yok..

ewet haklısın dostum. Benim amacımda satmak amaçlı bir yapabilmek değil. Güzel birşey ortaya çıkarabilsem neden satılmasın. Neyse tek derdimiz o olsun:) Temalarla oynamayı ve özellikler katmayı seviyorum.

Hangi temayı kullandıysam bi dünya şeyini değiştirmişimdir. Şuan kullandığım tema ile orjinali arasında dünya kadar fark var.

O yüzden artık kendi temamı yapmamın vaktinin geldiğine inanıyorum:) Blog teman güzel kardeşim. Ama eklemeler yapılabilir.

Ek Olarak: Tekrar sölemek istiyorum, yetenekli tasarımcı veya grafiker arkadaşların pm ile ulaşmasını rica ediyorum.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Portal temalarında bir eksiklik söz konusu, var olan temalardaki admin panelinin olmaması veya kısıtlı özelliklerin olması da cabası. Bu kategoriye yönelebilirsiniz.

iyi.

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Host scriptleri var ama hepsi ücretli WordPress tabanlı bir host domain firması tasarımı olabilir bence :)

ChuckBartowsKi

• Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Portal temalarında bir eksiklik söz konusu, var olan temalardaki admin panelinin olmaması veya kısıtlı özelliklerin olması da cabası. Bu kategoriye yönelebilirsiniz.

Siz böyle deyince direk bir bakayım dedim portal tema piyasasına. Çok kötü gerçekten. En iyi tema yapan firmalardan dediğim firmaya bakayım dedim ama onlarda temaya bir artı katamamışlar.

Tamam kullanışlı ama kendi imzaları yok. Bu bana göre portal temaları biraz zor temalar. Herkesin altından kalkabileceği temalar değil, bütün kategorileri barındırıyor sonuç olarak. O yüzden başlangıç olarak ağır gelebilir bana.

Ek Olarak:

ChuckBartowsKi adlı üyeden alıntı

Host scriptleri var ama hepsi ücretli WordPress tabanlı bir host domain firması tasarımı olabilir bence :)

Neden host domain firması :) Yakın zamanda açmayı fln mı düşünüosun host-domain sitesi? :) Çok şaşırdım doğrusu.

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Var zaten sirketimiz ben whmcs ile basladim sonra Turk yapimi Vizra'ya dondum falan bir ton masraf cikti :) WordPress olsa daha temiz daha cok insan kullanabilir :)

ChuckBartowsKi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al