wmaraci reklam
lidertakipci

Nextscript Facebook Paylasimlari Gözükmüyor

5 Mesajlar 769 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

RaideN RaideN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Selam.

Facebook sayfamda sitede yazdığım makaleleri nextscript social autoposter ile yayınlıyorum. Fakat eklentinin paylaştıklarını bir tek ben (sayfa yoneticisi) görebiliyorum diğer hesabimdan kontrol ettim gözükmüyor. Ama manüel olarak deneme yazdigimda gözüküyor. Bu sorunun çözümünü bilen varsa yazabilirmi rica etsem.

Bestfair - Herkesin bir mağaza açabileceği platform. Kendi işinizi kurmak için tıklayın.
wmaraci
reklam

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam facebook sürekli api kullanımını değiştiriyor. bu yüzden o plugin arada patlar. güncellemesi varsa yükleyip deneyin. bir de sadece facebook ta mı oluyo bu hata bir bakın hepsinde yapıyosa o ayrı ama benim tahminim sadece facebookta yapıyodur. O da facebook'un son önemli güncellemelerinden birinde yaptığı uygulamaların otomatik yaptığı paylaşımları engellemek üzerine olan yüzünden olabilir.

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Eklentiyi 5 gundur kullanıyorum facebook un son güncellemesi ne zaman oldu acaba.
Sadece facebookdafacebookda oluyor sayfayı beğenen kişiler dahi göremiyor paylasimlari

Bestfair - Herkesin bir mağaza açabileceği platform. Kendi işinizi kurmak için tıklayın.

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Snap ayarlarından Facebook entegrasyonu kaldırın.sonra güncel api ile tekrar hesap tanımlayın.hesabı auth ile senkronize ederken paylalımların herkese açık olarak yapılacağından emin olun.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Snap ayarlarından Facebook entegrasyonu kaldırın.sonra güncel api ile tekrar hesap tanımlayın.hesabı auth ile senkronize ederken paylalımların herkese açık olarak yapılacağından emin olun.

Denedim değişen bisey yok. Facebook sayfamda paylaşıyor ama bi tek ben görebiliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al