wmaraci reklam
lidertakipci

Object-cache.php Hatası

2 Mesajlar 744 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yalcinhocam yalcinhocam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
iyi günler dostlar. Biraz önce haber editörü botunu yükledim. Kurulumları yaptım. Haberleri çekmeye başladı. Buraya kadar herşey güzeldi. Sonra, telefondan girip siteme bakıyım dedim. ama aşağıdaki hatayla karşılaştım. WP-Admin'e ben devamlı firefoxtan giriyorum. ve yazı felan yayınladıkça sayfayı yeniliyordum hiç bir sıkıntı yoktu. ama daha önce hiç siteme girmediğim başka bir cihazdan girdiğimde o hatayı veriyor.Hatta İnternet Explorer da bile açtığımda bu hatayı veriyor. ama firefoxta sıkıntı yok sitemde gayet geziyorum. Hataya gelecek olursak;Siteyi açtığımda bütün ekranda satırlarca bu yazı yazıyor.

Notice: Use of undefined constant WP_CACHE_KEY_SALT - assumed 'WP_CACHE_KEY_SALT' in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/57/3877857/html/wp-content/object-cache.php on line 1294

Notice: Use of undefined constant WP_CACHE_KEY_SALT - assumed 'WP_CACHE_KEY_SALT' in /home/content/n3pnexwpnas01_data01/57/3877857/html/wp-content/object-cache.php on line 1294

Böyle yüzelrce satır var hep aynısı. Eklentiyi etkisizleştirince sorun düzeliyor. Acaba bunun bir çözümü var mı?

wmaraci
reklam

yalcinhocam yalcinhocam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç mi yardım edecek kimse yok?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al